Nowości

:: Katims zamieszany...

 18.2.2004 | BAKLO
...w kolejny serial (wspomniał już o tym setka). Serial będzie nosił tytuł "DeMarco Affairs", a jego produkcją zajmie się właśnie Jason Katims (twórca i producent "Roswell"), a także David E. Kelley, czyli twórca i producent takich znanych seriali jak "Ally McBeal" oraz "Boston Public". "DeMarco Affairs", który powstaje w 20th Century Fox TV, jest komedią romantyczną koncentrującą się na trzech siostrach prowadzących rodzinny biznes: planowanie i urządzanie wesel. W pilocie nowego serialu pojawi się m.in. Selma Blair (znana np. ze "Szkoły uwodzenia"), która wcieli się w postać średniej siostry, która na zewnątrz jest uosobieniem siły i rozsądku, podczas gdy tak naprawdę to zagubiona, mała kobietka. "DeMarco Affairs" będzie wyświetlać amerykańska stacja ABC.

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

I'll try to put this to good use immedaitely.
~LZaagcmXOl

ten facet to nasz Mistrz - Katims? Nice to know....

Chyba każdy powinien mieć jego zdjęcie w szafie (jak Courtney:) i się do niego modlić za to, że wyprodukował Roswell:):)
presea

zapewne za pare dobrych lat
;-)

Sorki, nie chciałem :). Całkowicie przypadkiem trafiłem na tą informację.
baklo

BAKLO i znowu mnie uprzedziłeś...:-) Ahh trzeba będzie następnym razem się pośpieszyć:P... A tak na poważnie serial zapowiada się ciekawie... Dwóch sławnych producentów...
setka

no to za 2- 3 lata w Polsce!! Hip hip hura!!
navi

Katims + E. Kelley = mieszanka wybuchowa, ac kolwiek skuteczna! To moi ulubieni producenci. Myślę, że nawet z komedi romantycznej ci panowie zrobią ciekawy serial !
~Olka

ciekawe kiedy bedzie w polsce :)
czarne_morze

Film zapowiada sie na nawet fajny :)
gosiek