Nowości

:: Solo z Sadlerem i Liberator z Heigl

 12.2.2004 | BAKLO
Dzisiaj o 21:00 na kanale AXN (dostępnym m.in. na platformie cyfrowej Polsatu) film science-fiction z 1996 z Williamem Sadlerem pt. "Solo", opowiadający o prototypowym żołnierzu, który ma prowadzić akcje dywersyjne na terenach wroga. Jak to zwykle bywa - coś się nie udało, a Solo (czyli ten żołnierz) ucieka... Pan Sadler w filmie wciela się w rolę pułkownika Franka Maddena, a także ulepszonego Solo. W filmie pojawia się także Adrien Brody, znany m.in. z oscarowej roli w "Pianiście".

Natomiast w sobotę (tak, tak właśnie w Walentynki) na niemieckim kanale Pro 7 po raz kolejny będzie okazja zobaczyć film pt. "Liberator 2" z Katherine Heigl, która partneruje Stevenowi Seagalowi. Początek projekcji o 22:30. Kto jeszcze nie widział Kate w tym filmie, ma szansę, aby nadrobić zaległości!

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

Może treść tego filmu nie była zbyt oryginalna, ale był naprawdę zabawny. Przynajmniej, moim skromnym zdaniem. A film "Liberator2" polecam tym, ktrzy:
a) Lubią akcję i filmy sensacyjne
b)Kathrine Heigl
c)Filmy akcji i Kathe ;)
anka^^

"Tata i Malolata"... treść głupia, ale gra Kate! A tak w ogóle, to przepraszam, ale przez najbliższe dwa tygodnie mnie nie będzie - no wiecie - ferie;-)
Pozdrowienia dla wszystkich roswellian!
Liz47

Polecam film "Liberator 2". Kate nawet często widać i ma fajną rolę;-)
Liz47

Ja tam ogl. chyba obydwa, sama juz nie wiem. tata i Małolata ogl bardzo dawno i nie miałam bladego pojęcia ze to akurat Kathy
gosiek

Ja nie lubię tego typu filmóqw oglądać, Liberatora2 oglądałam przez 20 minut, byle tylko Kathrine zobaczyć i tyle:P
A "Tata i Małolata" był bardzo fajny!
anka^^

13 lutego na kanale Hallmark o 14:30 po raz kolejny bedziemy mogli zobaczyć film "Miłość nadchodzi powoli" z Katherine w roli głównej.
venezia

Serio? Ja widziałam tylko ten jeden raz..."Tata i małolata" za to wiele razy było;)
lizzy_maxia

"Wish upon a star" był częst na tvn ale się już zbył :))
ja tam bym wolała zeby puscili "tata i małolata" bo to było takie śmieszne :))
aras

A mnie dzisiaj na AXN mignęła Emi de Ravin, grała w serialu "Władca zwierząt" (sprawdziłam tytuł, bo gotowa byłam napisać, że serial było Tarzanie ) Natomiast co do Liberatora - lubie Kathy i to nawet bardzo, ale ile można ten sam film oglądać? (no dobra, wiele razy można, ale wtedy kiedy ogląda się dla istoty filmu, a nie dla aktora, jak w tym przypadku). Mogliby puscić "Wish upon a star" :D Kiedyś obejrzałam przez przypadek (zanim poznałam Kathy jako kosmitkę ;) i od tamtej pory czekam na powtórkę.
lizzy_maxia

co do tego pierwszego to juz trochu ogl. i tez na axn, było jakoś dwa tyg temu. Libratora ogl. juz b. dawno !!!
~nielogowana gosiek

oo ja też nie obejrze... :/
a liberator znowu? eeh do tej pory tylko tvn7 robił nam comiesięczną emisję tego samego filmu :lol:
nowa

Hm.... nie obejrze. Szkoda;(
A ;-) masz śliczny avartarek
onika

ja też nie obejrzę :(
dido

ja też nie z identycznych powodów
navi

niestety nie oglądne bo dzieki mojemu skąpemu ojcu nie mam kablówki
;-)