Nowo¶ci

:: Niusy

 10.2.2004 | setka
Hello
Korzystaj±c z tego, że strona działa postanowiłem zamie¶cić newsa.

Dnia 25 stycznia Diane Farr pojawiła się na „Instyle Golden Globes After Party”. Zdjęcia z tej imprezy znajdziecie pod dwoma adresami: 1 i 2.

Zbliża się data wspólnego występu Majandry i Roberty. Lutowo/Marcowy numer francuskiej gazety „Arthelius” pokazuje nam na okładce wła¶nie te dwie wokalistki. Koncert odbędzie się dnia 27 i 28 lutego w Paryżu. Okładkę możecie sobie zobaczyć pod adresem.

Emilie De Ravin zagra w nowym filmie pt. „Brick”. Strona oficjalna filmu znajduje się pod adresem. Znajdziecie tam trailer z filmu, dokumentację "Crazy Jane's behind the scenes documentation". I co¶ dla fanów Emilie: "Noah Segan's fully justified fascination with Emilie". Oczywi¶cie na tej stronie znajdziecie wiele, wiele więcej.

Adam Rodriguez pojawił się pod koniec stycznia na wielu imprezach publicznych. Pod koniec stycznia na Golden Globe Party, która została zorganizowana przez magazyn Instyle i Warner Bros, na imprezie Playstation, a również na 2nd Annual Cadillac Super Bowl Grand Prix, gdzie uczestniczył aktywnie jako kierowca. Teraz wymienię zdjęcia z tych imprez : 61st Annual Golden Globe Awards i 2. A także dwie imprezy z 31 stycznia 1 i 2. I z dnia 2 lutego, oto link. Jeszcze jedno zdjęcie Adama z imprezy Instyle & Warner Bros Party. Zdjęcie znajdziecie pod adresem.

Colin Hanks zdaję się, że jest fanem grupy The Strokes. Pojawił się w zwi±zku z tym na imprezie "The Strokes - Rock Blue Jam Sessions" . Obok niego pojawili się tacy arty¶ci jak: Aaron Eckhart, Claire Forlani, Rachel Hunter i inni. Pod dwoma adresami możecie obejrzeć zdjęcia z tej imprezy: 1 i 2. Colin Hanks pojawił się na premierze filmu „50 First Dates” dnia 3 lipca. Zdjęcia znajdziecie pod adresem.

Chciałem jeszcze napisać, że na Crashdown jak już pewnie zauważyli¶cie jest wywiad z Ron Moore - odpowiadał on na pytania fanów. Napisał, że brakuje mu Roswell i atmosfery jaka panowała na planie. Niestety nie mam ostatnio czasu:-(, ale jak będę miał, to postaram się przetłumaczyć. Oto link. Jak już napisałem jest on po angielsku.

Także na Crashdown jest bardzo fajna wg. Mnie recenzja, w wła¶ciwie „przedrecenzja” zestawu RoswellDVD. Nie pisałbym o tym, ale bardzo mi się ona podobała. Niestety też po angielsku, a ja nie mam czasu przetłumaczyć:-(. Jak kto¶ jeszcze nie był, oto link.

Materiały do dzisiejszych newsów zaczerpn±łem ze strony Roswell-High, jak również i Crashdown.

OKI na dzi¶ to na tyle. Pozdrawiam. P.S. Pamiętajcie, że już 14 lutego wychodzi Roswell na DVD w USA, a u nas też już niedługo…

UWAGA! Stacja Fox stworzyła specjaln± (oficjaln±) stronę w celu wypromowania wychodz±cego Roswell na DVD. Oto ten link.

Pozdrawiam

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

| 1 | 2 | Następne

wiesz troszke nie ładnie tak sciągać piisnae czyjes z innego bloga u jednej pani jestem na bierząco i wiem kiedy ona umiescila taki sam utwf3r pisemny na swojej stronce a ty z kopiowałas to od niej nie ładnie teraz postapilas ktos chce być niepowtarzalny i sie stara a ty tak pszłas na latwizne nie rf3b tak po stracisz innych czytelnikf3w pozdrawiam :)
~GQqZtWQCtMospBq

A few years ago I'd have to pay someone for this ionfrmaotin.
~vndmxEAfhr

Had a great time with everyone at the haildoy party last night! My heartfelt thanks go out to Denmark for organizing the party, and all the hard work he has done throughout the year as Program Director.
~lYRKzalaEMt

మ ద jim అన బ ర డ ఉ ట ద . మ లత గ ర పట ట క న న ర . ఎ త న స న యర హ డ కద !@ మహ ష గ ర ,అల కష టపడక డ ఉ డ మ ర గ ల వ ద క , ఇప ప డ బ ర స క వ క ల చ స త న నద .@ ద వ న క,థ క స డ ! @స జ త గ ర ,వచ చ వ ర అ దర బర వ తగ గ సలహ ల మ క స త ర చ డ డ , confusionత !@ బ బ గ ర ,బర వ తగ గ లన క న వ ళ ళక ద వ న అన నమ ట డ ! మనబ ట వ ళ లన డ , న న బర వ తగ గ ద క !మ లత గ ర ,దగ గ తగ గ ద ల డ ! బర వ ఇ క చ తగ గ ల !ర ధ క గ ర ,అర జ ట గ న ఫలశ ర త ఉపస హర చ క ట న న న !జ య త గ ర ,శ ర న వ స 'పర స ల దన న వ కలత పడవలద ! న పర స న ద గ చ స క న వ డ ' అన అభయమ చ చ డ ల డ . మర పర వ ల ద .శ ర వ ద య గ ర ,ర జ గ ర ,థ క య ల !
~Romelio

Nie wiem co powiedzieć...:-) Thx. za te słowa... Kiedy¶ bodajże ty Elu na forum XCOMU wspomniała¶, że nie pisze nigdy Ľródeł sk±d czerpię informację na temat newsów. Najzwyczajniej postanowiłem to zmienić...:-)
setka

Setka, moje uznanie za profesjonalne prowadzenie i wyczerpuj±ce newsy...Dzięki.
Ela

Wlasnie ja kiedy chciałem obejrzeć ostatni odcinek - 5 minut przed rozpoczęciem serialu wyłaczyli mi Polsat z kabłowki!!!! My¶lałem, że mnie szlag trafi. No ale już prawie mam do końca ¶ciagniety odcinek (zostało jakie¶ 50 mb). Wiem, ze nina zdradziła, tylko muszę pierw obejrzeć żeby uwierzyć. Bo też trucno mi w to uwierzyć...
setka

mi się też podoba - ogl±dałam każd± godzinę, chociaż na pocz±tku było trzeba się troche pomeczyc zanim akcja się rozkręciła na dobre (nie podejrzewałam Niny)
presea

co do 24 godzin to rzeczewi¶cie s± trzy sezony, ale 3 sezon jeszcze trwa w USA, to u nas na pewno będzie o wile póĽniej. Z tego co weim na 2 serie 24 godzin nie ma na razie co liczyć... Może za jaki¶ czas(może w ramówce letniej albo jesiennej), poki co niestety. Swoj droga polecam serial 24 godziny, jest to serial inny niz wszytkie, jest w nim dużo akcji... Mi się nawet serial 24 godziny podoba... Oczywi¶cie nie tak jak Roswell.
setka

W niedzielę jest też ostatni odcinek 2 sezonu Buffy, ale my¶lę, że potem puszcza trzeci sezon
co do 24 godzin, to nie chcę nikogo martwić, ale s± 3 sezony, każdy po 24 odcinki... chociaż nie wiem, czy w Ameryce dopiero czy juz do nas dotarło....
a oto moje zdanko do jeziora: AAAAAA!
presea

Elizabeth_P. do Jeziora nic nie mam:) ale poprostu brak mi roswell:)
martusia

dzięki navi. martusia co masz do jeziora, ono też jest fajne! no ale każdy ma swoje zdanko
Elizabeth_P.

słuchajcie no wła¶nie wysyłajmy t± petycje bo jak znowu puszcz± Jezioro marzeń to ja już nie wytrzymam:/
martusia

Ostatni odcinek 24 godzin? Nigdy nie lubiłam tego serialu, zawsze pos±dzałam go o "zabranie" mi Roswell :(. Nie potrafię tego wyja¶nić.
anka^^

Ja zawsze spawdzam program tv na tydzień. Na każd± reklamówkę serialu w Polsacie podnoszę głowę, licz±c że to własnie Roswell. Więc czekam aż wy¶l± petycję ;)
Co do DVD to ja już nie czekam bo:
a) Nie mam odpowiedniego odtwarzacza
b) Nie mam kasy
:(
anka^^

no wła¶nie, trzeba jak najszybciej wysłać, bo Polsat nie za bardzo wie, co tam puszczać, ci±gle co¶ zmienia i daje powtórki
navi

oki wiecie co proponuje wyslac petycje, bo w niedziele jest ostatni odc. 24 godzin, wiec mamy szanse wcisnac sie z Roswell;)
roswelloholiczka

Olka- chyba pomyliły ci się nicki...:-) To ja powiedziałem.... :-)
setka

Elizabeth_P powiem ci, że ta strona jest stosunkowo słaba, ma mało zdjęć.Inne takie stronki to np:
http://www.wireimage.com
http://www.dailyceleb.com/home/
http://www.celebrityphoto.com/scripts/search/events.pl
navi

Je¶li tylko strona jest dostępna, to newsy się pojawiaj±...
Je¶li chodzi o galerię i tapety, to już niedługo wszystko wróci do normy. Baklo - miałe¶ rację tylko po czę¶ci, bo nie sam dysk, a cały komputer się spalił. Nawet klawiatura ! :)
Olka

ja nie kupowałam i nie kupię jako¶ mnie tak nie ci±gnie do kupowania przez internet dużo się pewnie za przesyłkę płaći
Elizabeth_P.

dobra fajnie, teraz z innej beczki, kupowal ktos juz kakas koszulke ze Sklepiku?? bo tak sie zastanawiam hehe :)))
KONr@d

To nie fair!!!! dlaczego? no szkoda nie popatrze sobie na boskiego freddiego prinza jr!;) dzieki za inf
Elizabeth_P.

nie warto się logować, bo musisz za to zapłacić, a te zdjęcia to s± głównie przeznaczone dla gazet, więc chc± do¶ć sporo. Kiedy¶ spróbowałam się zalogować na podobnej, ale nie mam katry kredytowej (chcieli jej nr, żeby ¶ci±gn±ć kasę), więc zrezygnowałam
navi

nie umiem powiększyc sobie na tej stronce zdjęcia ponieważ cały czas pisze że trzeba być zalogowanym je¶li ktokolwiek może mi pomóc to proszę o pomoc!
Elizabeth_P.

| 1 | 2 | Następne