Nowości

:: 25 stycznia...

 27.1.2004 | Olka i alex
... wiem, wiem, że był dwa dni temu, ale w niedzielę nie chciała mi się otworzyć stronka, no a wzoraj był wysyp newsów, więc dopiero dziś... No właśnie co dziś??? Mija rok. Rok bardzo długi i niezwykle ciekawy... Starsi fani mogą sie domyślać co to za data... Dobra nie męczę wam tymi wielokropkami... :) Rok temu czyli 25 stycznia 2003 Luki zapowiedział nas na stronie (czyli Olkę i mnie), że będziemy nowymi redaktorami i jego dwoma prawymi rękami (ciekawa anomalia). Rok minął jak z bicza strzelił. Chciałem wam o tak o tym wspomnieć, bo myślę, że warto. Dlatego prosimy was obydwoje, żebyście podsumowali naszą działalność, no wiecie sami - szczera i sprawiediwa ocena. Oceńcie nas, byśmy mogli się"udoskonalić".
P.S Decyzję o zainstalowaniu Shouboxa podjeli wszyscy redaktorzy dlatego nie denerwujcie się na {o}

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

You've raelly captured all the essentials in this subject area, haven't you?
~COhSPyqIlIErKkfgM

no dzieki Kes_Alf jestem pełny wiary.
ALEX_WHITMAN

Cóż mogę powiedzieć, bywam tu dopiero od maja czy czerwca, a codziennie ( z małymi wyjątkami, jak teraz) od września, więc nie wyobrażam sobie stronki bez was, jesteście świetni, i trzymajcie tak dalej. (dla Alexa specjalne podziękowanie za wiarę ;) )
Kes_ALF

i bardzo dobrze.... no ale rzeczywiście jakoś tu pusto.
ALEX_WHITMAN

komentarzy do newsa jest niewiele mniej. za to zniknęły stąd inne niezwiązane z tematem "dodatki"
Olka

Od czasu powstania Shouboxa malutko tu komentów...
megi

heheh..ja 25 stycznia siem urodzilem...heheh...w niedziele obchodzilem swoje 17 urodziny...jak ten czas leci
~radekk

jejuś!! ja tu jestem niedługo wsumie, ale najbaaardziej na świecie kciałabym wam wszyyystkim podziękowac za tą stronką, która jest najcudowniejsza na świecie !! a jest taka cudowna, bo jest o roswell i no...tworzą ją fani roswell...tylko brakuje mi życia w komentarzach...chlip chlip...dwa dni nie byłam na stronce i skąd mam wiedziec o czym gadaliście sobie wszyscy...buuuu...ale i tak kofam strasznie was!!
CRY

Jak miło poczytać :) Co prawda ostatnio zwolniłam tępo, sami wiecie komp mi wysiadł, ale obiecuję, że gdy tylko odzyskam sprzęt, zakasam rękawy i porządnie się za galerię i tapety zabiorę!
Muszę jeszcze wspomnieć o shoutboxie. Alex ma rację, to była decyzja całej redakcji, więc jakby co złego, to dzielcie przez pięć.
W sprawie Eleny: ja dostałm dziś około 20 maili od eleny. ich duża ilość zwróciła mi uwagę na to, że coś tu jest nie tak. po drugie nie przypominam sobie bym kiedykolwiek znała jakąkolwiek elenę i po trzecie: wszystkie maile których temat jest po angielsku i mówi o tym żeby je jak najszybciej otworzyć upewniają mnie tylko bym tego nie robiła :) - zapamiętajcie szczególnie tę ostatnią zasadę. a gdy okaże się, że jakiś zagraniczny fan chciał z wami porozmawiać, a wy bez czytania usuneliście jego wiadomość - nie ma się czym przejmować, napewno napisze jeszcze raz
Olka

dzięki:) a tak a'propos to przychodzą te maile do wielu osób;/
roswelloholiczka

o H**** ja otworzyła to dlatego mi komp wolno chodzi dzięki za informację Roswelholiczko
Dzinks

UWAGA!!!! TO NIE MA ŻADNEGO ZWIĄZKU Z NEWSEM, ALE PONIEWAŻ JEST WAŻNE I NIE CHCĘ ŻEBY ZNIKNĘŁO Z SHOUTBOXU PO GODZINIE PISZĘ TO TUTAJ. OTÓŻ: NIE OTWIERAJCIE ZAŁĄCZNIKÓW W MAILACH OD NIEJAKIEJ ELENE!!! TO WIRUSY!!!
roswelloholiczka

Ja lubię bardzo Olkę choć nie znam jej osobiście jestem tu od niedawna się nic nie moge powiedzieć a Alex pisze fajne opowiadanka
Dzinks

CZy ktos spomentuje w koncu któreś opowiadanie ;-( BUUUUU
gosiek

cóż napewno ten rok był udany, własnie w nim dołączyłam do was i jak dotąd mi sie nie znudziło, co jest u mnie rzadkością ;)
Olce i alexowi życzę wytrwałości w dalszej pracy z nami 'czepialskimi' ;)
a podsumowując- zwłaszcza ff-y Olki mi się podobają więc... :) tyle
nowa

JA tam was bardzo lubie, Olke za super tapety, a alexa za ciekawostki i pomysły.... :)
Czytał ktoś - Roswell -SZP??
gosiek

Spisaliście się na medal
Guz

Luki, jak to jest mieć dwie prawe ręce?:D
good_cake

Gratulacje, i oby ten rok był udany!
good_cake

już rok ?? życze wytrwałości w dalszej pracy !
~kappi

Bez Was nie byłoby tego, co jest teraz! Mówiąc szczerze, to nie wyobrażam sobie bez Was tej stronki. Macie tu tak ogromny wkład i jesteśmy Wam wdzięczni za to, czego dokonaliście. Myślę, że Luki sam by sobie nie poradził. Jesteście niezastąpieni! Podobnie jak reszta redaktorów jesteście częścią tej stronki.
lizzy_maxia

Ja zbytnio nie pamiętam 25.01.2003, ale Waszą pracę mogę zauważyć w wielkim stopniu. Olka zawsze dorzuca masę ciekawych fotek i tapetek, które niejeden raz goszczą na moim pulpicie, a Alex powiadamia naszą małą ( a może i nie :) społecznośc o przeróżnych nowościach związanych z aktorami i samym Roswellkiem. Obydwoje są również autorami super fan-fictionów. Jednym słowem mówiąc ( a może dwoma) są wspaniałymi redaktorami:]
megi