Nowo¶ci

:: OPM...

 26.1.2004 | Olka
....to nazwa zespołu, którego jedna z piosenek ma co¶ wspólnego z "Roswell". Dokładniej mówi±c teledysk do utworu "Heaven is a halfpipe" został zrealizowany w¶ród tak dobrze nam znanych roswellowskich skał. Je¶li chcecie się im dokładniej przyjrzeć polecam wam wła¶nie t± piosenkę, gdyż teledysk pokazuje nam skały z wielu perspektyw, a ta najbardziej charakterystyczna pojawia się z częstotliwo¶ci± co drugiego ujęcia. Ostatnio "Heaven is a halfpipe" możemy najczę¶ciej usłyszeć i zobaczyć w VIVA Polska. Teledysk możecie również znaleĽć na oficjalnej stronie zespołu w dziale Videos.

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

| 1 | 2 | Następne

Trochę przypomina mi to tsdelyek Seleny Gomez & The Scene - 'Hit the Lights'. Fajerwerki, sztuczne ognie, arbuz, impreza..- takie pierwsze skojarzenie. Ale ogf3lnie cięszę się, że zobaczyłam Shin Tao. Żałuję, że nie udało Mu się w YCD. Najlepsze zaostawiłam na koniec. Najlepsza byłaś bowiem, Ty:) Naprawdę się postarałaś z wyborem stylizacji i dzięki Tobie, wszystko tworzy fajny i przyjemny dla oka obrazek. Pomijam muzykę, bo chyba nie o nią tu chodzi. Świetnie zagrałaś, masz bardzo fotograficzną(o czym doskonale wszyscy wiemy) jak i "ekranową" ( tak to nazwę) twarz. W tsdelyeku zespołu, Afromental, było Cię zdecydowanie za mało. Tutaj jest w sam raz. Nie odczuwam niedosytu. Powinnam napisać, że naprawdę pozytywnie mnie zaskoczyłaś. Jednak byłoby to kłamstwem, gdyż od początku wiedziałam, że jesteś cholernie zdolna.Pozdrawiam serdecznie ;)
~MtfFWllzziGhnWW

Hey, you'll like it living here at Madness Alley. For sattrers, you can walk around butt-naked and nobody would mind :-PI don't think it's got much to do with Numerology or a special significance of the number 5. But what I do think is that this phenomenon works by sowing little discarded pieces of evidence here and there, patiently waiting until a certain number of people might feel compelled to linking the dots.It may be a delusional way on my part to feel important; but I suspect that if people like you guys felt the need to share their experiences through this wonderful invention the Internet with the rest of the world, might be so people like me (guys who search in blogs and read testimonies) could help you discern some patterns that are not so clear to you because you're so familiar with the events. So you need someone from the outside with a different viewpoint, who can see the same events in a different way.Maybe this phenomenon wants all of us to work together to solve this thing. Or maybe 'solving' it is too lofty a goal; if only we can help each other to come in terms with the strangeness of it and advance a few yards with the ball until our part is done, that might be sufficient. Hopefully, in the end our side will win the game :)
~5LZi64mgk

Piotr:Żeby jakieś zjawisko było warte ziabanda należy najpierw stwierdzić, że istnieje lub istnieć powinno, bo na przykład uzupełnia jakiś teoretyczny model. Wrf3żbiarstwo i inne, podobne zabawy mają to do siebie, że pf3ki co nie udowodniono nawet, że działają. Innymi słowy: nikt jeszcze nie udowodnił na konkretnym przykładzie, że rzeczywiście jest w stanie osiągnąć za pomocą niezwykłych umiejętności coś, co pozostaje poza zasięgiem całkiem zwyczajnej statystyki.Brzytwa Ockhama. Żaden wrf3żbita czy jasnowidzący nie wytłumaczy Ci dlaczego potrafi to, co potrafi. Wspf3łczesna psychologia tłumaczy to z kolei dość dobrze (zimny odczyt, profilowanie). Jasne, możemy się zastanawiać czy tam gdzieś czasami nie tkwi jakieś ziarno prawdy. Pytanie: po co? Gdybyśmy tak postępowali, do dziś wstrzymywalibyśmy się z osądem dotyczącym na przykład wrf3żek, czy krasnoludkf3w. Wstrzymujesz się? Nie sądzę.Olgierd:Między teorią naukową a teorią istnieje taka rf3żnica, jak między czekoladą i wyrobem czekoladopodobnym . Teoria heliocentryczna? Walczono z nią z powodf3w przede wszystkim religijnych, wiesz o tym dobrze. To była parodia nauki gdy zamyka się oczy na nowe dowody, bo nie przystają do wizji świata, nie zaś dlatego że nie trzymają się kupy. I, nie, przeciwnicy teorii heliocentrycznej nie opierali się na rzetelnej wiedzy , tylko na tym fragmencie wiedzy, ktf3ry pasował do ich przekonań. Z przytaczanym tutaj wrf3żbiarstwem nie ma to nic do rzeczy, bo to żadna teoria naukowa. Powtarzam nie ma śladu dowodf3w na to, że to działa. Null. Zero. Do dziś wziąć można miliona dolarf3w w gotf3wce od Randiego, jeśli tylko chętny zgodzi się zaprezentować swoje umiejętności w warunkach umożliwiających ich rzetelną analizę. Wielu prf3bowało, wszyscy oblali.Zestawianie ze sobą teorii czarnych dziur czy Wielkiego Wybuchu z domniemaniem (bo przecież nie teorią), że może w pseudonauce jest coś na rzeczy to jak kłf3cenie się z dzieckiem, ktf3re twierdzi że ziemia jest płaska, bo widać horyzont. Można, jeśli ktoś lubi.Sumując: niechże najpierw ktokolwiek udowodni, że jakiekolwiek paranormalne zjawiska zachodzą. Wtedy będzie można się zacząć zastanawiać. Dopf3ki to nie nastąpi, nie widzę najmniejszego sensu w zawracaniu sobie tym głowy.
~zQiIBGaVphvszQpeYTk

What an aewsmoe way to explain this-now I know everything!
~BeETqlVmiarLa

ops-nn.ru
Проектировка, индивидуальная разработка, установка, пусконаладка и обслуживание :
Систем цифрового видеонаблюдения на базе регистраторов и серверов.
Удаленный доступ к архивам и режиму он-лайн наблюдения. Передача по сети интернет.
Системы контроля доступа. Охранная сигнализация любых конфигураций.
ops-nn.ru
~vidakin

Niestety, nie mogę zobaczyć teledysku na kompie. Ale może natrafię na niego na moim ulubionym kanale muzycznym- Viva!
anka^^

faktycznie piosenka nie jest nowo¶ci±. Mimo to ostatnio możemy j± na vivie zobaczyć coraz czę¶ciej. dlatego postanowiłam napisać o tym newsa.
Olka

widziałam i tez kiedy¶ mówiłam
gosiek

taaa...kto¶ ma tu chyba kompleksy czy poczucie niższo¶ci...Chyba że chodzi o role takiego twardego strażnika, który nie okazuje emocji na swoim terenie...
navi

zauważyłam to (niestety:))
roswelloholiczka

nie ma za co.Zrobił się z tego przez przypadek link i mam nadzieję, że mnie za to nie skasuj±, bo kto¶ tu bardzo dba o miejsce na serwerze i brak reklam innych stronek:)))
navi

dzieki navi
roswelloholiczka

też nie mogę ¶ci±gn±, ani zobaczyć teledysku
Guz

ta strona to http://www.roswellrulez.prv.pl/, ale żeby zaraz mi tego nie skasowali to dodam, że teledysku nie widziałam. Szczerze pisz±c, to trochę żałuję, że w tym teledysku nie występuje np. Brendan...wtedy byłby o niebo lepszy
navi

dzinks, nie bierz tego tak do siebie;))
roswelloholiczka

aaa, skoro siem juz tak rozpedzilam to na stronie zuluguli sa 2 fajne filmiki:))niestety dokladnego adresu strony nie pamietam(cos www.roswellrulezz...), wiec nie bede pisac, zeby nie przekrecic:))
roswelloholiczka

Dobra sory już nie będę przepraszam chyba już się nie będę odzywać soryyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
Dzinks

nie wł±cza się ten teledysk, vivy też nie mam więc nie mam co marzyć o zobaczeniu go :((
aras

dzieki roswellholiczko, skoro tak to ja tez "zareklamuje" sobie tutaj moj± stronke, oto jej adres www.royal4.piwko.pl na stronie mam okolo 400 avatarków z roswell
;-)

Piosenka i zespół s± mi znane, ale o ile mnie pamięć nie zawodzi, słyszałam j± w radio dobre parę lat temu! Dopiero teraz zrobili teledysk? Hmmm...
lizzy_maxia

Ja jeszcze nie widzialam tego teledysku :(
secret-mind

{o}, cenna uwaga:)
roswelloholiczka

no tego niestety nie wiem. ale postaram sie dowiedziec:))
roswelloholiczka

Jestem pewien, że twój blog już wystarczaj±co wbił się w pamięć go¶ci tego serwisu. Może więc sobie darujesz dalsze autoreklamy? Czemu nie wpiszesz adresu bloga w profilu? Jesli kto¶ chce go odwiedzić, to odwiedzi.
{o}

A nie wiesz jeszcze czy tamte odcinki będ± w wersji english czy polskie?
liz_14

| 1 | 2 | Następne