Nowości

:: Szklana pułapka II

 13.1.2004 | Olka
Wczoraj mieliśmy okazję obejrzeć Szklaną pułapkę w telewizji Polsat. Niedużą rolę dziennikarki telewizyjnej zagrała aktorka, będąca matką Maxa i Isabel w Roswell. Ponieważ pojawiła się ona na ekranie w dwóch 5 sekundowych momentach, nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Natomiast jeśli chodzi o Szklaną pułapkę II, którą Polsat wyemituje w przyszły poniedziałek (19 stycznia) o godz. 21:10 sprawa przedstawia się dużo ciekawiej szczególnie dla fanów Wiliama Sadlera, który wystąpi w filmie. SP II rozpoczyna się równo rok po dramatycznych zdarzeniach, jakie miały miejsce w wieżowcu korporacji Nakatomi, John McClane musi po raz kolejny stawić czoła terrorystom. Tym razem detektyw z Los Angeles walczy z grupą terrorystów, dowodzoną przez pułkownika Stuarta (William Sadler), byłego pułkownika sił specjalnych amerykańskiej armii. Przestępcy opanowali bowiem lotnisko im. Hoovera w Waszyngtonie w celu uwolnienia generała Ramona Esperanza (Franco Nero), byłego dyktatora małego państewka i znanego barona narkotykowego.
McClane właśnie oczekiwał przylotu żony, Holly, kiedy nagła "awaria" komputerowego systemu naprowadzania samolotów podczas lądowania zmusza wszystkie maszyny do pozostania w powietrzu. Jeśli uszkodzenie nie zostanie naprawione w ciągu 2 godzin wszystkim pasażerom może grozić śmiertelne niebezpieczeństwo. John postanawia sprawdzić przyczynę awarii...

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

| 1 | 2 | Następne

Flemming! You have captured one of the many fcteas of NM very well! I love the picture. Funny how Nm gets in your blood. I have a strong desire recently to get back to White Sands as I have not been there in many years! Perhaps your posting is the kick I need. Take care. Dan
~mBonHkbDBImM

Hey, klielr job on that one you guys!
~JZeSgCHSrEuQSN

lubię szklaną pułapkę, ale nie oglądałem 3 częsci. a i uwaga!!!!! JAK SIE NIE MYLĘ!!!! to w drugiej częsci-czyli wtej reklamowanej w newsie, filmu tez wystąpi Matak Maxa i Isabel- Diana Evans jako gościówa z wiadomości czy tym podobnych rzeczy.
ALEX_WHITMAN

Ale mnie wena naszła. A jak do tego doszło? No cóż dzisaj jest 13, prawda? Nie zdzwi więc nikogo, że miałam dziś dwa spr. Na ten co umiałam spóźniłam się do szkoły, bo autobus gdzieś wcięło po drodzę i będę pisała po feriach. Niby fajnie, ale muszę się tego znowu uczyć. Drugi spr, na którego odłożenie liczyłam oczywiście był. Efekty będą marne. Doszła do tego odpowiedź z matmy - też się nie popisałam. Stwirdziłam więc, że wszystko jest do bani i i tak się w tym cholernym dniu niczego nie nauczę. Wziełam się wiec za pisanie ff. Chociaż tyle, że udało mi się go skończyć. Muszę jeszcze tlyko doszlifować zakończenie i już niedługo wszyscy zainteresowani dowiedzą się, co wydarzy się w "Liz in the city". Powiem szczerze, że sama nawet niespodziewałam się zakończenia, jakie wymysliłam :) Powinno być ciekawiw. Aż mnie korci, żeby wszystkie części wrzucić już na stronę, ale potrzymam was trochę w niepewności :)
Olka

No ja też co godzinę próbowałam otworzyć stronę, ale już jest. Co do SzP to nigdy nie oglądałam i raczej nie mam zamiaru. Liz pytasz jak minął 13 - jako tako. Ale jeszcze trzynasty wtorek to nie taka katastrofa, a ja mam numer 13 w dzienniku :/
megi

Myslałam że zdenerwuje się. Pół dnia starałam się wejsć na tę stronę. I wreszcie mi się udało! I'm happy. A co do filmu, jak nie będzie nic ciekawego w telewizji to może obejrzę.
tigi

good_cake - ja też nie cierpię historii, bo dla mnie historia w szkole sredniej, to nie jest historia, tylko po prostu polityka (po jaki grzyb mi wiedzieć kto z kim się kumał, jakie były ugrupowania w sejmie we Włoszech, itd.?). A oglądać filmy fakt - lubię i to nawet bardzo, dlatego często piszę coś w rodzaju recenzji ;).
baklo

OJ ALE SZKODA BO BYM SOBIE OBEJRZAŁA I ACHA SORKI ŻE JESZCZE NIE WRZUCCIŁAM KOLEJNEJ CZĘŚĆI KOCHAM CIĘ ALE PO PROSTU NIE MAM NARKA CZASU, ALE TO MAM NADZIEZMIENI
Liz

ja nie oglądałam niestety tyle nam zadali że siedziałam od 15 do 23.~30 !!!!!!
Liz

Co to nikogo nie ma?
Liz

no właśnie, taka znajoma mi się ta aktorka wydawałą ale nie mogłam sobie przypomnieć skąd ją znam! Hehe teraz już wiem:)) A film, pamiętam, że jak pierwszy raz to oglądałam to strasznie mi się podobało;)
ciekawska_osoba

hej co się dzije z moim avantarkeim czemu się nie wyświetla?!!!! wy też go nie widziecioe?
Liz

to co mówią o 13-ym jest chyba prawdą
Liz

hej jak wam leci 13 - ego?
Bo mnie do bani!!!!!
Liz

i jak kto mi moze powiedziec co jest??
gosiek

Nie wiecie kiedy będzie Roswell 16?
liz_14

Własnie przeczytałam na jednej z amerykańskich stronek że Colinowi Hanksowi urodzi się kolejny braciszek bądź siostrzyczka. Gratulacje! Przypominam że będzie to piąte dziecko Toma Hanksa, z drugiego małżeństwa, więc przyrodnie rodzeństwo Colina. ALe zawsze!
good_cake

no i teraz jestem zalogowana wyjde sobie na główną i juz nie bede i tak w kółko CHOLERA!!!!!
PS:to na dole to tez ja
gosiek

no nie znowu to samo, jaq nie widze swoich kom. jak jest liczba pod newsem, wchodze tez ich nie ma, a jak cis napisze
to pokazuja sie wszystkie i obrazek ze niby jestem zalogowana a na główneh tak nie ma HELP!
~

zaraz się wkurze, patrzcie co się dzieje :( pisało ze jestem niezalogowana a tu mi....uuuuhhhh....zresztą
gosiek

no nie, to juz jest szczyt hamatwa, dlaczego nie moge się zalogować i czemu nie ma moich komentarzy a napisałam juz 3!!!!!!! tutaj oczywiście :-/
gosiek

Nie lubie tego filmu więc i tak nie obejże... kurcze nie moge sie zalogować :(
~gosiek niezalogowana

Miałam dziś ciężki dzień- oddawanie prac pisemnych z historii. Moje wypracowanie liczyło 10 stron, ale nie wiem czy jego treść jest najlepsza. Wy macie problemy z matematyką i fizyką, a ja wręcz nienawidzę historii.
Pocieszyła mnie za to 5 z angielskiego.
:D
Baklo, zauważyłam że lubisz pisać recenzje? A może twoją pasją jest film? Jeśli tak to mamy wspólne zainteresowania!
good_cake

Ja już widziałam I i II część, nawet kilka razy. W. Sadler jest bardzo dobry aktorem, trzeba przyznać. Co do III części, może obejrze....
Olka, twoje ff są bardzo ciekawe.
good_cake

Film ogólnie raczej dla miłośników tego typu kina akcji. Trzecia część wydaje mi się jednak najbardziej dynamiczna, nieco też już inna jest atmosfera niż w pierwszych częściach (pojawił się fajny humorek), a co najważniejsze, film realizowany był 7 lat po pierwszej części, więc jest już wyraźnie "nowocześniejszy" i jakby nieco bardziej realny, chociaż we wszystkich tego typu filmach jest pewna doza "ściemy". Ogólnie jednak, jeśli miałbym komuś polecić "Szklaną pułapkę", to raczej część trzecią, a jeśli chodzi o fanów Roswell i Williama Sadlera, to OBOWIĄZKOWO trzeba obejrzeć część drugą ;)!!!
baklo

| 1 | 2 | Następne