Nowo¶ci

:: "Robin Hood, bo mało jadł" :)

 8.1.2004 | Olka
A co z Jasonem? No cóż sprawa nie wygl±da za ciekawie. Wszystkie fanki serialowego Maxa przygotujcie się, bo możecie doznać niemałego wstrz±su. Po obejrzeniu zdjęć, które przysłała Ka¶ka pierwsze co mi przyszło do głowy to "anoreksja we wczesnej fazie rozwoju". A może tak mi się tylko wydaje? W każdym razie zajrzyjcie do |Galerii| i oceńcie same (zakładam, że panów nie specjalnie to interesuje). Foty te (z fanami) zostały zrobione podczas kręcenia filmu "Shooting Liven" .
W w.wym. dziale znajdziecie również inne foty przedstawiaj±ce gł. Katie Heigl. Dodałam również jedn± tapetę. Materiały nadesłały: anielica87, Gosiek, L.a.u.r.a i Nadia.

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

| 1 | 2 | 3 | 4 | Następne

I was able to find good information from your blog articles.|
Thanks for some other wonderful article. Where else may just anyone get that kind of info in such a perfect way of writing? I've a presentation subsequent week, and I am at the search for such information.
~cialis

Hey, you did a Hey, you did a great job on that video! Loved the music . Obviously UFOs are real and most are being censored by the goevmnrent and media, but they have ramped up recently. The debate is what/who are they. Many of them are no doubt black projects others? Well . possibly inter-dimensional. Most are up to no good if you ask me.Keep up the great work! Peace Was this answer helpful?
~ahBrPwUQXSBtx

A ja się nie podpiszę. Oskarżenie o wspf3łpracę z SB jest bzdurą, ale tę bzdurę opmpują właśnie zwolennicy JK. A o co chodzi? O odwrf3cenie uwagi od faktu historycznego, że część f3wczesnej opozycji negocjowała z władzą warunki ugody.Kilka cytatf3w z ostatniego Newsweeka.ďťżCzy autorzy artykułu o wspomnianych negocjacjach minęli się gdzieś z prawdą? Nikt im takiego zarzutu nie postawił. Żaden historyk nie podważa wiarygodności dokumentf3w, do ktf3rych się odwołali. Czy przy okazji ujawnienia tych materiałf3w postawiono Kuroniowi jakieś zarzuty? Nic podobnego. Nie było mowy o żadnej jego wspf3łpracy z SB; przeciwnie, skoro SB chciała z nim negocjować, to dowf3d, że widziała w nim przeciwnika. Z ludźmi od siebie zależnymi nikt nie negocjuje.Niektf3rzy przyznają, że artykuł był rzetelny, ale uraził ich sam tytuł e2809eKuroń negocjował z SBe2809d. Trudno mi nie uznać tego za objaw przewrażliwienia. Kamieniem obrazy, jak sądzę, stał się fakt, że obnażono coś, co niby zainteresowani wiedzą od dawna, ale co dzięki staraniom salonu nie przeniknęło dotąd do potocznej świadomości. Że peerelowska opozycja była skłf3cona i że grupa, ktf3rej przywf3dcami byli Kuroń, Michnik i Geremek, dążyła do zdominowania grup pozostałych. A właśnie to w odnalezionych w IPN protokołach widać.A przy okazji akcje prf3bują podkopać sens i wiarygodność lustracji. Jak bardzo zdeterminowani muszą być byli ubecy, że szukają takich metod?
~vfJpGgulckaaG

Thanks for being on point and on tgaret!
~pJfPkhqbm

Life is short, and this article saved valabule time on this Earth.
~HDlDJMbXRgSn

A rolling stone is worth two in the bush, thanks to this atrilce.
~QtSluJdI

Pamietacie, były kiedys takie zespoły The Doors, Inxs, Nirvana...Pamietacie tych wielkich, pięknych ¶piewajacych...to kombinujcie dalej...bo mnie ta wizja przeraża. Dlatego lepiej być biedn± i nie znan±...
plusmarta

ja rónież go nie poznałam, my¶lałam z pocz±tku, że to fotka Davida Conrada ale co¶ mi nie pasowało, qrcze, co stres moze zrobić z człowiekiem, ale mam nadzieję, że szybko dojdzie do siebie....
ciekawska_osoba

Kurczę, ja też go nie poznałam na pocz±tku...
roni

jak bym nie wiedziała, że to Jason to bym go na tych zdjęciach nie poznała
sysia

O kurcze...sorki!...Ja CHCE żeby wygl±dał tak jak wcze¶niej!!
Był idealny,a teraz...:-(
Agaa

AliNka - musiasz zostać tu na stałe:)
megi

kurcze, nie moge sie wylogowac
AliNka

Laura nie martw się, i napisz jakiego ff ;)
jolka

Oj przepraszam za to na dole, co¶ mi się znowu....no wiecie słowo z chrzanem
L.a.u.r.a

to było pytanie retoryczne oczywiscie :))
aras

to jest Jason czy Maciej Dowbor ??
aras

Znam stronę na której s± recenzję różnych filmów puszczanych w Polsce i tych nie puszczanych w Polsce:D
(sorki za takie chaotyczne i dziwaczne pisanie)
więc jak się w końcu pojawi ten film z Jasonem to wam na pewno o tym powiem i podam adres. Oni tma pisz± recenzję seriali, więc wysyłasm im prosbę o recenzję Roswell
L.a.u.r.a

Dzięki Rita!
Navi rozkręcasz nas tymi avantarkami:)
L.a.u.r.a

I na marginesie "Roswell - 16 lat póĽniej" jest super!!!!
megi

Dzinks a jak± czytasz wersję HP, angielsk±?? Bo ja na razie czekam na polsk±. Jeszcze 23 dni:)
megi

Ulga...
liz_14

nie wiem, czy kto¶ zauważył, ale na onecie,a dokładniej http://film.onet.pl/0,0,851318,wiadomosci.html
jest notka o tym filmie, o którym mówiła Ela.Co fajniejsze dla jego fanek: jest tam też jego NORMALNE zdjęcie
navi

pozdrawiam wszystkich Roswellian!!!!!!
Liz

No ale Jason musi się poprawić...
może jego urodzinki nie wypaliły, albo wręcz przeciwnie, za dużo sobie wypił;))))
A propos urodzin moje już za dwa dni!
Liz

| 1 | 2 | 3 | 4 | Następne