Nowoci

:: Jason nominowany w Bravo 2003

 2.1.2004 | luki
W najnowszym Bravo! ogoszono nominacje do Bravo 2003 i w kategorii "Gwiazda TV" znalaz si dobrze nam znany Jason Behr. Gosowanie w tym plebiscycie odbywa si za pomoc smsw, wic od nas zaley, jak wysoko zawdruje filmowy Max. Gos oddacie wysyajc wiadomo o treci BB.095.TAK na numer 7164. Koszt jednego smsa 1 z + Vat. A wic telefony w ruch i niech wygra najlepszy (czyli JB :).

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 ... 7 | Nastpne

že si to ty,chude1 Liška,tak ti přede1m na to zblbnuted sve9 know-how a to zcela grtais.Takovej předklad,přijde za mnou klient faplně blbej a ještě me1 nějakej proble9m.Tak vemu ze1lohu a jdem na to."Geniem do třed dnů" se ty moje kurzy jmenujed.Na a je1 ho za ty tři dny přesvědčedm,že je opravdovej genius,že všechno může,všechny překe1žky zdole1,všemu rozumed a že je ředitelem vesmedru.A pokud to jeho okoled neche1pe,tak by je o tom měl poučit.Nevěřila bys,jak je snadnfd přesvědčit vola,že je genius.To člověk zvle1dne za pe1r minut,ale je1 to schve1lně natahuju,abych z toho měl poře1dnej vejvar.Na a hloupfd klient odche1zed vyprsenej a s hlavou hrdě vztyčenou se ujedme1 nějake9ho mesie1šske9ho fakolu hodne9ho sve9 geniality.Chytřed v něm sice vided ještě většedho blbce,než byl předtedm,ale protože jsou chytřed,tak mu to neřeknou.Ale chytrejch naštěsted moc po světě neběhe1,takže se najde dalšed sposta blbců,co me9mu klientovi tu genialtu uvěřed a chtějed ji taky.Takže se mně dveře netrhnou.Mladed,stařed,se školama i bez z každfdho uděle1m genia.Pokud teda na to me1 prachy samozřejmě.Tak teď vedš jak na to a věředm,že tvoje dalšed blogove1ned bude naprosto genie1lned:-000)))))
~8il76Juookyf

mentarzTeoria 2012 zasilam odłam wierzący, że życie na kuli iiemskzej się skończy z powodu okrągłej piłki i łebskich kiboli, jako że jestem europocentryczny ;pAntyreklama przede wszystkim.Słusznie jest ganić naszych netowych publicystf3w, nasze wiodące portale. Przez wiele lata utrzymywałem zupełnego ignora dla dziennikf3w drukowanych. W międzyczasie bardziej przywykłem do newsf3w na necie, aż z kolei je (ich?) zacząłem unikać, bo z taką płycizną nie dało się obcować, mf3zg obumierał. Nie wiem jak to się stało, że kiedyś znowu wziąłem papierowy dziennik w łapy i wciągnął mnie na dobre na kilkadziesiąt minut. Wrażenie co do treści w gazecie, a tych czołowych z portali, przywodzi mi na myśl porf3wnanie w tym samym aspekcie radia RMF/Zet do Polskiego Radia, Trf3jki na przykład. W tych pierwszy słyszę tylko łomot, jakieś myśli zapodawane z prędkością myśliwca. To takie pokrewieństwo ze specyfiką właściwie postf3w, a nie wiadomości treści w wiodących PL portalach.Nie znam zagranicznych portali, więc tą istotną dla felietonu przeciwwagę, niestety pomijam. Powiedzieć skory jestem tylko tyle, ufając opinii autora, że Amerykanie z popkulturą obyci są już nie wiem, od lat '50 tych, więc zdążyli się już od niej zdystansować. Zaś popkultura, ktf3ra w Polsce dominuje, kwitnie tu dopiero od dwudziestu lat, bo jest produktem eksportowym właśnie z USA. Tą popkulturę mam na myśli (bo wiadomo, że PRL miał swoją). Może to kwestia czasu, żeby ci, co nawet idą za dodą, zniżali się świadomie, a nie wierzyli, że to jest wzf3r, elita w dobrym tego słowa znaczeniu. Ale żeby taką świadomość upowszechnić, trzeba o tym pisać, działać, a nie czekać z założonymi rękami.
~dIzHbxuqCkMNNcl

Znajoma w stresie, zaczęła dmoorefwać sobie gf3rna szczękę. Zęby tańczą jej na buzi, przesuwając się w poprzek. Z przodu pojawiła się dziura prawie jak na papierosa. A ja nie pale, mf3wi rozżalona spoglądając w lustro.Bo brakuje pani trzonowych na dole, dlatego gf3rne się przestawiają, mf3wi specjalista. Nie maja wsparcia.A jak śpię, 8 godzin dziennie, od lat, to powinny mi się zapaść do gardła, a tego nie robią, powiedziała lekarzowi. A te metalowe transplantaty jak pokrzywiłam?Nie wiem odpowiedział lekarz, zaczynając sie plątać.Razu pewnego przyśniła mi się grubiutka na twarzy, potwierdziła . Byłam tego dnia u dentysty, znowu mnie maltretował.Przyjrzałem się jej z bliska, jak portrecista. Pokrzywiona odrobinkę, ściśnięta , pozostawiająca nieprzyjemne wrażenie przy lustracji.Eh, upiększę cie w wyobraźni, zarf3żowiłem policzki, zaokrągliłem jej wąska twarz. O teraz, teraz wyglądasz dobrze, tak trzymaj. Uśmiechnęła się .Czy możliwe jest, by myśl o nas zdmoorefwały nam części ciała?Jasne , ze jest możliwe !Koleżanka, gdy wpadała w depresje to chwytała buzie w ręce jak mały dzieciak i wyła zrozpaczona do gwiazd. Robiła to często, bo co rusz ja zalewa wspf3łczucie i wdzierają się w nią rozterki.Wtedy coś się dzieje. Własnymi niewidocznymi rękoma, krzywi nawet metalowe śrubki, transplantaty w szczęce.Zrobiła to w ciągu paru miesięcy.Taka jest ewolucja, gniecie nam kończyny, rozciągając w rożnych kierunkach i na wiele sposobf3w.Trwa to już miliony lat, tocząc się przez nasze ciała wolniej i dłużej niż u niej.Tylko kto tak płacze, ze tak się dzieje?To my zadowoleni, tylko ze gdzie indziej:)
~ZreYYPfvPPkSXeRY

WIELKIPTYS1945 pisze:@kama178 Mercik ( pierwszy wistlokaa gliwickiej Smierci Klinicznej a potem R.A.P-u ) A towarzyszy mu muzycznie Darek Dusza ( też wymienione tutaj zespoły plus jeszcze kilka innych )
~QRMJpkyxvXWApheOV

Good to see a taenlt at work. I can't match that.
~JCSPQHVkPc

ah olka owiecia mnie.... e te na to nie wpadam :) dziki :*
nowa

wystarczy wyci z obrazka fragment o odpowiednich proporcjach :) i potem zwyczajnie go zmniejszy.
Olka

ok karol@, dawaj na gg :) jak masz.... jak nie to na poczte :)
nowa

eh...najwyej. ale dizki przyle ci.
~ karol@

ooo w kocu stronka normalnie dziaa :)) ide dodam "the problems..." ...
karol@- ja to ju robiam tyle razy e i tobie moge, jeeli chcesz.... tylko uprzedzam e jeeli fotka jest b.dua i ma wymiary odwrotnie ni do obrazka (zn. wiksza dugo, mniejsza szeroko:/) to wychodzi zamazane... nie wiem jak to sie robi.... wanie... ytalam o to kiedy, ale wyjechalam i sie pogubilam w tych newsach wic niech mi kto teraz powie jak wy to robicie e wam wychodz takie wyrane :lol:
nowa

mam prob- mog komu przysa fotk do zmiejszenia na obrazek do ff?
~Karol@

A u Dominiki w kompie by wirus. Wczoraj miaam jazd, jak si u niej wszystko naprawio, wchodizmy tutaj na stronk i........znowu jazda. Domino si prawie nie zabia.
L.a.u.r.a

ciekawska- trzeba dugo czeka, za ile numerw tma bdize. A w Twiscie w horoskopie- jest Brendan Fehr, znaczy si tylko imi i nazwisko( zosta podany jako przykad skorpiona) przynajmniej Twist o nim pamita.
L.a.u.r.a

czy kto ju zna wyniki tego caego gosowania?
ciekawska_osoba

Jak milo ze w koncu znowu strona dziala :) sorrki ale moze mnie tu troche nie byc... zrozumcie - nauka
brendanferhfan

dodaam nastpn cz roswell 16 lat pniej
dzinks

Domino, niech Laura po wylogowaniu odrazu sprbuje si rozczy z netem, i potem wejdcie jeszcze raz na stron, mnie tak kiedy zadziaao (moja kumpela te czasem korzysta z mojego kompa).
Kes_ALF

No, nareszcie jest wszystko w porzdku ze stronk, ale ju mi si nie chce czyta ff, ani avatara zmienia, nic zrobi to jutro, ale mog wreszcie spa spokojnie ;) Jest wtorek 01.08 am. :)))))))))))))))))
Kes_ALF

hej co si dzieje niedobrego nie mog wej na stronk co jaki problem czy co
Liz

eej, co sie dzieje ze stron? jakie bdy.... ju od wczoraj.... wogle doda mi sie ten komment? bo innych nie wida ;/
nowa

eh..... znowu si co zepsuo....:P
jolka

ejjj co sie psuje ze stronk:(
martusia

wiecie moze czy jest 6 czesi ksiazki melidy metz???
czarne_morze

Ojej nie widz komentarzy...
co si dzieje z stron
L.a.u.r.a

dodalam wlasnie moja 3 czesc opowiadania Roswell 4 prosze komentujcie PROSZE bo nie wiem czy mi sie ta ostatnia czesc udala bo jakos mam wrazenie ze zamiast powagi to jest ona z deka smieszna i nie wiem czy ja zmienic :) A i jeszcze cos jakos tak mi sie podobaja opowiadania dzinks ze robie reklame :)
brendanferhfan

| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 ... 7 | Nastpne