Nowości

:: Tabasco Awards i inne :)

 2.12.2003 | Olka
"Wczoraj o północy zakończyły się nominacje do pierwszej edycji Tabasco Award" - poinformowali twórcy konkursu. Okazało się jednak, że do konkursu zgłoszono niewiele opowiadań, ale za to, podobno dotyczą naprawdę dobrych fan-fictionów. Obecnie trwają prace nad nad ich sprawdzaniem (lada dzień nominacje zostaną przedstwaione ogółowi, by można było na nie głosować). Oddać swój głos będziecie mogli w dniach od 6-13 grudnia. Dobrze się nad nim zastanówcie, gdyż głosować możecie tylko raz i tylko na jedną możliwość w każdej kategorii. Osoby, których opowiadania zostały nominowane, na oficjalnej stronie Tabasco Award, znajdą m.i kilkanaście bannerów, które mogą wykorzystać do promowania swych prac.

Przejdźmy teraz do pewnej stronki, na której znajdują się ponoć świetne klipy z Roswell: www.spiceranger.com. Roswelloholiczka, która znalazła ten adres w sieci poleca szczególnie klip "faaab". Ale przejrzyjcie też inne, są naprawdę dobre!

Zapraszam również do |Galerii|. Tym razem znajdziecie w niej fotki, aktorów drugoplanowych, które nadesłały: Gosiek i Nadia.

Dodaj komentarz