Nowości

:: Nagrody na konkurs

 8.7.2014 | alex
Nadeszła ta chwila gdzie mogę wam pokazać jakie nagrody czekają na was w konkursie. Mamy książkę Crash Into Me: The World Of Roswell - nieoficjalny przewodnik po serialu. Nie mogło zabraknąć oczywiście soundtracku z serialu oraz dodatkowo karty związane z pierwszym sezonem Roswell o których możecie poczytać na stronie http://www.roswelloracle.com/cards.html.

Pytanie do was: Co powinno być nagrodą numer 1?

Kiedy konkurs? Maksymalnie wystartujemy we wrześniu, aby ludzie z wakacji wrócili i aby nikogo nie ominęła zabawa.

P.S. Nagród jest więcej, ponieważ Olka ma również co nieco :)

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

does eternal punishment mean, bn? Does it mean that one is punished eternally over and over like a weiner roast? Or could it mean that those who don't make it through the great end-time baptism of fire are punished, but that punishment will be eternal, meaning they no longer exist, they are asT?oehhsse who don't make it through the baptism of fire will suffer the second death, they will no longer exist. All will go through it, but the righteous (those justified; i.e., the wheat) will live eternally. The wicked (the tares) will not live eternally.
~VmXjXhe8Ut

Hi Aravind,sorry about the late reply. I guess our guest writer is busy so I'm reiyplng. Any lens above 150MM should be fine for this kind of photography. Rest will be taken care by Adobe Lightroom.
~4iZJWQgwhg

* w grudniu, bede odwiedzac rodzicow na święta, gdzie jest moje całe Roswellowe pudło... ile to już czasu minęło!
~Olka

Alex chyba się zapomiał :) Ja mam kilka rzeczy do rozdania, więc wpadnijcie w grudniu, to coś wyskrobię. Zapisałam w kalendzarzu, żeby nbie zapomnieć ;)
~Olka

Alex? Jak tam przygotowania do konkursu - z racji, że już październik, jest na pewno dobrze przygotowany :)
Beauty_Has_Come

Przepraszam, a kiedy będzie?? Miał maksymalnie wystartować we wrześniu...
~

konkurs jeszcze sie nie odbyl :)
~kinia55

Czy ten konkurs już się odbył, czy jeszcze będzie??
~

Czy ktoś coś wygrał? :D
Olka

Ha! Alex, takie nagrody! Sama mam ochotę wziąć udzieł w konkursie! :D A co do pozostałych nagród, to faktycznie, ciągle czekają na jakiś konkurs. Coś zorganizujemy, jak już opadną emocje po tym powyższym!
Olka

@Piotrek - no właśnie dlatego razi mnie jak każdy nowy serial nazywają kultowym, a po 2-3 latach nikt o nich nie pamięta.

@Beauty - no własnie dylemat ;D
ALEX_WHITMAN

Waham się pomiędzy ksiązką a ścieżką dzwiękową jako "jedynką"... Tak czy inaczej - super!
Beauty_Has_Come

Dzięki! Chyba nigdy w życiu nie zapomnę o tym serialu, aż szkoda że tylko 3 sezony, można było go pociągnąć w wiele stron. Wątki by się znalazły. Szkoda że nie zobaczymy ich już razem. Z czystym sumieniem możecie się nazwać fanami tego serialu.
~Piotreq1

@Elizabeth - fajnie, że fani pamiętają o nas :)
@Piotreq1 - można na amazon.co.uk lub amazon.com np. http://www.amazon.co.uk/s/ref=nb_sb_noss?url=search-alias%3Daps&field-keywords=crash+in+to+me+roswell&rh=i%3Aaps%2Ck%3Acrash+in+to+me+roswell
ALEX_WHITMAN

Rany,to tyle lat,a Wy nadal pamiętacie o fanach. Miło! A co do pytania,to myślę,że soundtrack nadaje się na nagrodę nr 1 ;) .
Elizabeth

Chciałbym zapytać gdzie można nabyć książkę Crash Into Me.
~Piotreq1

Jesteście prawdziwymi fanami! to już 15 lat od premiery Roswell. Osobiście kocham ten serial i nie mogę o nim zapomnieć, zawsze będzie częścią mojego życia. Cieszy mnie że są ludzie, którzy mają tak samo i nie zapominają o nim. Dzięki!
~Piotreq1

super! już się nie mogę dpczekac.
~kinia55