Nowości

:: W końcu news

 18.9.2012 | alex
Wybaczcie wszyscy odwiedzający za tę nieznośną ciszę. Niestety ostatnio na placu boju chyba zostałem sam, a niestety czasu wolnego mam tyle co nic.
Codziennie obiecywałem, że coś wrzucę na stronę i tak minęło 2 miesiące. Masakra.


Shiri Appleby zagrała w II serii internetowego serialu: Dating Rules from My Future Self oraz dobija deal ze stacją NBC, aby zagrać w serialu Chicago Fire. W serialu gra jej serialowy partner z Dating... oraz z The Vampire Diaries. Więcej o serialu na stronie NBC o serialu.


Katherine Heigl & Josh Kelley dołączyli do grona "Angels in Adoption" za zaangażowanie i propagowanie adopcji. Zdjęcia i opis o znajdziecie na stronie Katherine

William Sadler zagra z Mekhi Phifer w nowym filmie The Suspect. Niestety na razie nie wiele więcej o tym wiadomo.

Nick Wechsler zagra w kolejnym sezonie Revenge jako Jack Porter. Z tego co zrozumiałem, to główna bohaterka będzie chciał odnaleźć zabójców jej ojca. Serial sobie odpuściłem jakieś 5 odcinków przed końcem, tak więc ciężko mi o nim pisać.

Tyle na dzisiaj.Dodaj komentarz


Wasze komentarze

Kocham Roswell :))
~Walker

PBS jest jedyną telewizją puzilcbną, ale z tego co kojarzę utrzymuje się głf3wnie z rf3żnych datkf3w i zbif3rek pieniędzy, państwo do niej nie dopłaca. Jej znaczenie jest marginalne. Pozostałe stacje utrzymują się same.
~wgszXVyYbxmtyBrQSP

Reszta jest... ale cóż każdego z nas dopadła codzienność bycia dorosłym...
ALEX_WHITMAN

Cóż jak tylko będę miała swój własny o dobrym łączu net to zaczynam nadrabiać te mega zaległości z ostatnich lat, a póki co życzę serialom naszych ulubieńców sukcesów i wysokiej oglądalności:) a aby były świetne xD

Alex a dlaczego zostałeś sam? Gdzie reszta? Mam nadzieję że będziesz pisał od czasu do czasu, bo ta strona jest fenomenalna, nie wspominam już o jej kultowej stronie.;)
aśkaeddie

dlaczego odpusciłes sobie revenge? koncówka była bardzo fajna :)
katemusic

Znam ten ból z brakiem czasu ale dobrze, że coś dało radę bo już myślałem, że strona zamarła....a wtedy poczułbym się staro. Dzięki za post
~kostek