Nowości

:: Szorty #54

 19.6.2012 | alex
Aby zabić tę ciszę kilka ciekawostek, który wyciągnąłem z www.crashdown.com.

William Sadler - chodzą ploty, że dołączy do obsady filmy Iron Man 3, gdzie grają Ben Kingsley, Guy Pearce, Rebecca Hall, James Badge Dale oraz oczywiście Robert Downey Jr.

Colin Hanks pojawił się w programie Late Night with Jimmy Fallon stacji NBC. Nagranie z rozmowy znajduje się poniżej.Shiri Appleby i Jason Katims pojawili się początku czerwca na ATX TV Festival w Austin. Shiri dołączyła również do serialu Frankin&Bash o dwóch prawnikach. Serial z typu drama-comedy. Nie widziałem ani nie słyszałem o tym serialu, tak więc trudno mi się wypowiedzieć czy warto oglądać.

Do tej pory nie widziałem też serialu internetowego Dating Rules from My Future Self, ale musi być w miarę OK ponieważ został sprzedany Disneyowi do telewizji.

Ktoś z was oglądał ten serial?

Brendan Fehr bierze udział w nowym projekcie Zarra’s Law, gdzie zagra jako Gaetano. Film z gatunku dramat/thriller. Opowiada historię dwóch braci, którzy znajdują się po różnych stronach w przestrzeganiu prawa. Gdy młodszy z nich ginie, drugi (Tony Zarra) wkracza w świat przemocy, aby odkryć przyczynę śmierci brata. Geatano jest bratankiem Tony'ego.

Tyle na dzisiaj :)

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

Whoever edits and pulsebhis these articles really knows what they're doing.
~ct0sVCKztWEY

” I’m going to take a nice shocking pink like this, which ironically is called shocking pi283#kn&0;I know” omg that makes my life everytime I watch it basically. Anyways, just wanted to let you know I think you are amazing and keep the vids coming!
~R02pe1cQj

1
~-1'

-1'
~1

Marti, I know you all must be pleased with the trisoitann at TME. From my side it has gone smoothly. I like the image you have posted. I am amazed that moving the camera can create such lovely images. Yet, as you know, there was a time when to me that was a no-no. Thanks for opening up the world of photography for me to a new realm. Becky
~nIAtnKkpscUZTcTmjy

Ja także nie słyszałam o tym serialu. Mam nadzieję że każda z tych produkcji będzie na poziomie i spodoba się:)
~aśkaedie

Dating Rules from My Future Self - zabawna komedia, bez przesady, ale na pewno będę oglądać jeśli się pojawi w tv.

F&B - kolejny z seriali prawniczych, w każdym odcinku nowa sprawa do rozwiązania, ale zrobione z humorem i na luzie. Akurat na iweczorne odstresowanie po pracy ;) Obejrzałam pierwszy sezon, drugi z tego co wiem niedawno się zaczął ale jakoś nie miałąm okazji się za niego zabrać
~Olka