Nowości

:: Kolejna paczka nowości

 12.3.2012 | alex
Miło powspominać jest stare czasy, ale media nie śpią i już mamy kolejną dawkę newsów.

Na pierwszy ogień idzie Nick, którego wywiad odnośnie Revenge znajdziecie poniżej. Jak dla mnie w czasie rozmowy Nick albo jest zmieszany, albo to jego sposób bycia. Jakby nie było - jest wywiad, to trzeba obejrzeć :)

Emilie ponownie pojawiła się w zeszłym tygodniu w Once Upon a Time jako Bella, przy czym zagrała tylko w jednej scenie. Oczywiście jej postać wróci jeszcze w teraźniejszości. Zdjęcie z tej sceny możecie zobaczyć tutaj.

O Katherinie napisali spory artykuł na www.hatak.pl. Warty przeczytania i odświeżenia pamięci o rolach Pani Heigl.

Niestety pomimo pomocy Olki nadal nie widziałem serialu z Shiri. Za to pewnie dzisiaj lub jutro obejrzę odcinek z Jasonem w Breakout Kings.
Jest bardzo możliwe, że Jason powróci jeszcze jako Damien Fontleroy.
UPDATE - obejrzałem BK i powiem tak: fajnie jest zobaczyć Jasona w akcji. Szczególnie, że nie jest to miły chłopczyk. Odcinek bardzo dobry z bardzo zaskakującym zakończeniem. Wątek Damiena Fontleroy na pewno wróci do serialu, tak więc będę oglądał go dalej.

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

Thanks! I’m sure it’s frustrating as a physician to know that there is such a simple solution and yet your patients aren’t necessarily willing to take that patIthnteres.ing lesson, nonetheless!
~jkIr3lAzlhR