Nowości

:: Ekipa z Roswell oraz Twitter

 22.2.2012 | alex
Ogarniam się w serialach, tak więc po kolei o naszych bohaterach z Roswell.

Wspominaliśmy już, że Emillie grała Bellę w Once upon a time. Wczoraj zapoznałem się z odcinkiem i muszę przyznać, że był to jeden z lepszych odcinków w tym serialu. Serial to częściowo baśń, a częściowo "prawdziwa" historia mieszkańców miasteczka Storybrooke. Bardzo zgrabnie nakręcony, przy czym około 9-10 odcinka opadł mój entuzjazm. Na szczęście Emillie zagrała bardzo fajnie, naturalnie no i co chyba ważniejsze S P O I L E R .................................................... jeszcze ją zobaczymy :)

Nick jako Jack Porter gra w Revenge o którym też już pisaliśmy. Serial niby dla tzw. "kur domowych" pochłonął zainteresowanie wielu milionów ludzi. Wciąż ma stabilną oglądalność, co bardzo dobrze wróży karierze Nicka. Ostatnio miał premierę 15 odcinek, który powraca do wydarzeń z pierwszego odcinka. Niestety tego epizodu jeszcze nie widziałem, a jest on bardzo istotny dla fabuły serialu. Tak więc nie mogę się doczekać.

Jason niedługo wystąpi w Breakout Kings. Olka pisała o tym poniżej, ale ja chciałem dodać, że tak jak obiecałem oglądam od początku pierwszą serię, aby wczuć się klimat i ocenić szanse Jasona. Na razie jestem w połowie serii i serial oceniam w skali 1-6 na 4. Wyraziści bohaterowie, było nawiązanie do Prison Breake, tak więc jestem ciekawy roli Jasona jako Dariusa.

Shiri - niestety nadal nie widziałem jej internetowego serialu, ale odnotowałem, że gra tam Mason z TVD, który ostatnio grał też w Shameless i dostał jedną z głównych ról w nowym serialu.

Katherine - kurcze, nie wiem jak wy, ale ja chciałbym ją jeszcze zobaczyć w Grey's Anatomy.

Majandra - no kobieta jest w ciąży i bardzo ładnie wygląda :)

Brendan - chłopak gra w filmach, ale jakoś tak go nie widzę. Wiem, że ma zagrać w romantycznej opowieści o duchach. Zwiastun na stronie www.goodnightfilm.com/theothersideofthetracks. Główna aktorka grała w Lost.

Ogólnie podsumowując, chyba 2011/2012 to rok powrotów, bo dawno nie widziałem, aby prawie cała ekipa była tak widoczna na małych ekranach.

Dodatkowo zauważyłem, że Majandra, Emillie, Katherine, Shiri oraz Colin dość intensywnie używają Twittera, do którego sam nie mam przekonania, ale jest bogatym źródłem informacji. Dzięki temu możemy wam pokazać fajne fotki. Jak klikniecie w miniatury otworzą wam się w normalnym rozmiarze na Twitterze.

Zapraszam do komentowania

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

I've never heard of Evos before, but thank you so much for the rmdtmeencaoion! I love the idea of being able to find great, healthy fast food when I am on the road Is Costco the only place to find that brand of Salmon filets?
~4rOOYFPsPB7j

My daughter Kiera is an amolst non verbal child with autism spectrum disorder. Some of her best breakthroughs to speech have occurred when watching Leap Frop videos for letters and word building. She loves spelling with her Word Whammer and treasures her access to Ipads at school. She now repeats letters and words with Tad and Lily and she brings me the letters and spells TAD when she wants to see the video. She would be tickled pink with a leap pad. I have been getting her the leap frog toys and think they are among the best on the market for teaching vital skills to young children. Her 5th birthday is August 17 and the party is a week from today (Sunday) for the second year in a row at Monkey Joes Roswell (they have been very good to us and Kiera loves it there). Go Joe.
~WwtkIfMEQ9

My 4 year old daughter loves tenhoclogy and has several of the Leap Frog DVDs. We'd watch the Letter Factory and go through sounding out all of our letters together. I know she'd love to have a LeapPad as she's getting ready to enter pre-K here shortly.
~Ygvei4m1

Najnowszy odcinek "Revenge" to tonlata porażka. Po cholerę robić tak nudny, nic nie wnoszący odcinek. Na dobrą sprawę całą tą akcję mogli zamieścić w 2 minutowym wspomnieniu Emily w regularnym odcinku. Totalna zapchajdziura. Tylko ostatnia scena nastraja pozytywnie na finał. Bo finał już w tym tygodniu tak? Jestem ciekaw w jaki sposf3b Emily rozwali przyjęcie noworoczne u Graysonf3w.
~MIK2MqNKoFf