Nowości

:: Breakout Kings - Jason Behr znów w telewizji!

 15.10.2011 | Olka
Jason Behr dołączył do obsady Breakout Kings. Zadebiutuje w premierze 2. sezonu.

Behr zagra Dariusa, skazanego gwałciciela i mordercę, który ucieka z więzienia z pomocą pewnego pochlebcy. Darius jest genialnym, amoralnym bandytą lubującym się w przemocy. Staje się dużym problemem dla ekipy bohaterów.

Jeśli rola się spodoba widzom, aktor będzie pojawiać się przez cały sezon. Pojawi się w premierze 2. sezonu, do którego zdjęcia rozpoczną się w przyszłym tygodniu.

Ja jestem podekscytowana! Co prawda pierwszego sezonu nie oglądałam, ale teraz na pewno odrobię stratę. Co myślicie o Jasonie w negatywnej roli? Mnie ten pomysł bardzo się podoba!

źródło: hatak.pl

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

That's not just logic. That's really sensbile.
~KV4nRIGcDy

Hello! I could have sworn I’ve been to this blog before but after browsing through some of the post I realized it’s new to me. Anyways, I’m definitely delighted I found it and I’ll be borkm-aoking and checking back frequently!
~skLMHstVGv

I can't hear anihnytg over the sound of how awesome this article is.
~zcEy9CeRz

I had no idea how to approach this beoone-rfw I'm locked and loaded.
~AlXqapHaSF

You could absolutely do this with a fituurnre top, and I think a black and white design would look stellar. Really dramatic! I would love to see pictures when you finish.My recommendations: Use primer first. Lay down the white paint after the primer, then tape out your design once the paint is dried to the manufacturer's recommendation. Use Living with Lindsay's trick that I borrowed to seal the tape (see the how to in this post), then paint on the black (a few coats). Be sure to peel off the tape when your final coat of black is still wet so you don't end up peeling off any paint with the tape. Best of luck!
~fvAcev087PW

Biorę się w tym tygodniu za 1 szon, o ile dam radę.
ALEX_WHITMAN

Jason w amoralnej postaci to wymarzona odmiana! Oby postać się spodobała i zagościła na cały sezon!:) a wtedy nadrobię od pierwszego sezonu. ;p
aśkaeddie