Nowości

:: Dating Rules From My Future Self - Shiri Appleby

 9.10.2011 | Olka
Twórcy takich seriali, jak Plotkara, The Lying Game, The Secret Circle, Pretty Little Liars czy Pamiętniki Wampirów realizują właśnie nowy projekt pt. Dating Rules From My Future Self. Scenariusz autorstwa Wendy Werner opowiada o pewniej 29-letniej kobiecie, która otrzymuje sms-y od samej siebie z przyszłości z poradami, których błędów uniknąć podczas umawiania się z mężczyznami. Shiri Appleby nie tylko zagra główną rolę w serialu, ale została także jednym z jego producentów obok Josha Banka, Boba Levy i Trippa Reeda. Firmą wykonawczą jest Alloy Entertainment.

Jak dotąd zaplanowano 9 odcinków. Zdjęcia rozpoczną się w tym miesiącu w Los Angeles. Premiera odbędzie się w 2012 roku. Będzie to serial internetowy, ale jest szanasa, że jeśli okaże się dobry zostanie zakupiony przez którąś z wiodących stacji telewizyjnych, podobnie, jak to miało miejsce z najnowszym serialem z udziałem Kiefera Sutherlanda pt. Touch, który będzie wyświetlany w telewizji Fox.

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

That's a skillful answer to a diuclffit question
~xFMN7RMt

What I admire the most (in opiopitson to all the other stars I'm used to seeing) is that she is so damn casual, she's never trying to catch the attention histerically. Seems always so relaxed and comfortable.
~MfFgIuMHum

Never seen a bteter post! ICOCBW
~bxeosjhCZ

Aaa wiem tyle że jest taki serial i nic poza tym. lol Gdybym miała dobry net to bym obejrzała.
aśkaeddie

How i met your mother, polecam!
~izzy

HIMYM co to za serial;>
aśkaeddie

ciekawe czy to będzie coś w stylu bardziej kobiecego HIMYM?
jeśli tak, to zapowiada się mega ciekawie! ;p
~izzy

Życzę Shiri jak najlepiej ale z doświadczenia z Life Unexpected wiemy że wysoki poziom serialu nie wystarczy...

Oby poziom ten serial trzymał i miał oglądalność:)
aśkaeddie