Nowości

:: Revenge - Nick Wechsler

 5.10.2011 | alex
Zapoznałem się z dwoma odcinkami serialu Revenge. Ostatnio pisała o nim Olka.

Zgadzam się z jej opinią - serial nie jest odkrywczy, nie ma takich emocji jak przy Grey's Anatomy czy Life Unexpected, jednak jest dość sprawnie nakręcony, główna bohaterka bardzo fajnie gra, ciekawie oddany jest klimat miasteczka, gdzie "władzę" posiada Victoria Grayson.
Ku mojej radości w końcu Nick (z rozpędu napisałem Kyle) zagrał fajną drugoplanową postać - Jacka Portera, ale z drugiej strony wybijająca się na pierwszy plan.
Jack jest przyjacielem (i pierwszą miłością?) z dzieciństwa Amandy, która przyjęła przyjęła nową tożsamość jako Emily Thorton. Oczywiście nie wie on kim jest Emily, ale jak to w serialu ciągnie go do niej :)

Serial zdecydowanie lepszy od Ringer z Sarah Michelle Gellar, który jest skierowany do tej samej grupy ludzi - tj. kobiety w wieku 25-45 lat.

Pilot zebrał dobre recenzje i miał bardzo dobrą oglądalność ponad 10 mln przy dobrym współczynniku oglądalności (który w USA ma gigantyczne znaczenie). Drugi odcinek miał mniejszą oglądalność, ale współczynniki nadal jest dość wysoki.

A wy oglądaliście?

Jeżeli chcecie zobaczyć inne zdjęcia Kyle'a to możecie wejść np. na www.imdb.com

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

THX that's a great ansrew!
~hp9SFCwWo5

Tip top stfuf. I'll expect more now.
~bFuAVS0aEA

I've never heard of Evos before, but thank you so much for the reodmmencation! I love the idea of being able to find great, healthy fast food when I am on the road Is Costco the only place to find that brand of Salmon filets?
~O5owrU7vy

nie widziałam, ale też nie ciągnie mnie do niego. a to głównie za sprawą Olki;p może obejrzę jeden czy dwa odcinki, żebym mogła przekonać się sama, ale nie lubię, bardzo nie lubię jak coś tak upraszczają.
~izzy

Właśnie news się pisze :)
Olka

A ja mam zupełnie inne odczucia. Serial przeciętny, a byłby o wiele lepszy gdyby nie drewniana aktorka grająca główną rolę. Powiedziałabym nawet że to wersja Gossip Girl dla trochę starszych dziewczyn. Nic odkrywczego. Ringer, moim zdaniem, ciekawszy. Tam chociaż trochę mnie zainteresowała fabuła i postać Siobhan.
Podsumowując, dla mnie Revenge po mdłym początku pewnie się do finału rozkręci, a w samym finale zobaczymy to oto przyjęcie... Ringer po ciekawym rozpoczęciu pewnie tak zagmatwają, że finał będzie rozczarowujący.
Obym się myliła!
Poza tym nic nie piszecie o Shiri i jej nowym serialu :)
~J.

Zgadzam się jak najbardziej - mogliby trochę to bardziej skomplikować :D
ALEX_WHITMAN

Serial po 3 odcinku się rozkrręca aczkolwiek jest bardzo uproszczony. Łatwość z jaką amanda pozbywa się ludzi odpowiedzialnych za aresztowanie jej ojca jest zadziwiająca, podobnie jak łatwość z jaką ci ludzie dają się podejść. Ale i tak jest ok i na pewno będę oglądać dalej.
Olka

No mam nadzieję, ze się "chłopak" wybije :)
ALEX_WHITMAN

Jak się uda to zapoznać się z tym serialem w najbliższym czasie. :) obejrzeć Nicka w czymś nowym będzie super... W sumie tylko z Roswella go znam, a to jeden z moich faworytów, szkoda że przez tyle lat cicho o nim było.
aśkaeddie