Nowości

:: Fringe, Supernatural - otwarcie

 27.9.2011 | alex
W minionym tygodniu mieliśmy dwie premiery: Fringe z sezonem czwartym oraz Supernatural z sezonem siódmym.

Uwaga SPOILERY

Supernatural - bracia Winchester i Bobby zakończyli poprzedni sezon stojąc przed Castielem, który obwołał się nowym Bogiem. Castiel zniszczył "mur" Sama, przez co zaczął on odczuwać niezbyt przyjemne sygnały z pobytu w klatce. Castiel darował im życie i zaczął rozliczać się z wrogami oraz zaczął "naprawiać" świat. Niestety okazało się, że Castiel wciągając do siebie dusze z Czyśća posiada w sobie "lewiatany" - mroczne istoty, które Bóg stworzył na początku. Dzięki Deanowi i Bobbiemu Castiel wyrzucił ponownie dusze do Czyśća, ale "lewiatany" zostały i przejęły ciało Castiela.

Ciekawie o lewiatanach piszą na www.supernatural.com.pl

Fringe - rewelacyjny sezon trzeci zakończył się wielką niewiadomą. Peter zostawił "most" pomiędzy światami, by obydwie strony mogły razem działać i pomóc sobie w naprawie tego, co Dr Bishop zapoczątkował. Jednocześnie Peter zniknął - został wymazany z pamięci wszystkich ludzi po obu stronach.
W pierwszym odcinku 4 serii pokazani są bohaterowie, którzy starają sobie radzić w nowej rzeczywistości bez Petera. Fajnie pokazane są (po raz kolejny) Olivia i Bolivia. Kilka razy pojawiają się zakłócenia, to jest Peter z ich wspomnień, jednak trwają one zaledwie kilka sekund. Będziecie mogli je zobaczyć poniżej.

Sprawą kryminalną były zabójstwa kilkunastu osób, które na coś chorowały. Atakowali je ludzie, którzy byli "półprzeźroczyści" - brakowało im normalnej skóry. Nie zostało to do końca wyjaśnione. Agenta Astrid dołączyła do Olivii i pomaga jej na zewnątrz, a nie w laboratorium. Do ich grona dołączył agent Lee, którego znaliśmy z alternatywnego świata, przy czym ten pochodził z "naszego" i o wydziale Fringe nie miał pojęcia.


Dodaj komentarz


Wasze komentarze

J'aime beaucoup cette se9rie .Jared et Jensen ont signe9s pour une sasoin 9 et 10 meame si elles n'ont pas encore e9te9 commande9es par CW .On espe8re qu'avec un nouveau producteur ou metteur en sce8ne la se9rie aura un nouveau souffle
~mHHlWdNw

J'aime beaucoup cette se9rie .Jared et Jensen ont signe9s pour une sasion 9 et 10 meame si elles n'ont pas encore e9te9 commande9es par CW .On espe8re qu'avec un nouveau producteur ou metteur en sce8ne la se9rie aura un nouveau souffle
~AD2isxhxUxT

It's great to read something that's both enjoyable and provides pargtamisdc solutions.
~zMHcIyssBzAykkseni

Fringe lubiłam na początku, później moim zdaniem przekombinowali.
Natomiast supernatural uważam za świetny serial, oglądam kiedy mogę. Bo ma humor, czasem potrafi mnie lekko przestraszyć czy zaskoczyć, ma przystojnych bohaterów;p Mam nadzieję, że uda mi się kiedyś obejrzeć wszystki odcinki.
~izzy

Opinia o serialu Revenge już jutro lub pojutrze :)
ALEX_WHITMAN

Dobrze wiedzieć że 7 sezon utrzymuje poziom, a takie słuchy mnie dochodzą. :)
aśkaeddie

A obejrzał ktoś z Was pilot serialu z Nickiem?
~