Nowości

:: Vampire Diaries - S03E02 The Hybrid

 26.9.2011 | Olka
Elena, Alaric i Damon wyruszają do Tennessee w poszukiwaniu grupy wikołaków, która może zaprowadzić ich na ślad Stefana. Matt i Jeremy próbują skontaktować się z duchem Vicki. Klaus planuje stworzyć więcej hybryd podobnych jemu - pół wampirów, pół wilkołaków. Jego plan jednakże nie idzie po jego myśli. Carol Lockwood kontaktuje się z Billem, ojcem Caroline nie wiedząc jak pozbyć się problemu, w postaci uwięzionej wampirzycy. Tyler postanawia wyjawić matce sekret o tym, co odzieciczył w genach po swoich przodkach.

Zwiastun kolejnego odcinka pt. The End of the Affair znajdziecie na YouTube.

W piątek miał również premierę 4 sezon Fringe, ale opis wrażeń po odcinku zostawiam Alexowi, który jest bardziej wtajemniczony w fabułę serialu ;)

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

In awe of that anesrw! Really cool!
~SUicOqQf9

In awe of that anesrw! Really cool!
~SUicOqQf9

in a pre-order activity, 請放下對流行音樂的成見去聽這張專輯. and would you plaese throw away the image of yoga in the competition and listen to the album again? he is now a singer, no longer a participant.VA:F [1.9.8_1114](from 0 votes)
~O62iNdrqjD

in a pre-order activity, 請放下對流行音樂的成見去聽這張專輯. and would you pealse throw away the image of yoga in the competition and listen to the album again? he is now a singer, no longer a participant.VA:F [1.9.8_1114](from 0 votes)
~hz1iSGWc

To Caro jest uwięziona? Nadrobię wkrótce ten sezon. :) Niech no tylko Damon trochę poszaleje i nie próżnuje. :)
aśkaeddie