Nowo¶ci

:: Vampire Diaries - S03E01 The Birthday

 18.9.2011 | Olka
Pierwszy odcinek trzeciego sezonu Pamiętników wampirów za nami. Premiera zgromadziła przed telewizorami 2,98 mln widzów przy współczynniku widzów w wieku 18-49 1.4. Jest to spadek o 12 procent w porównaniu z premier± drugiej serii w zeszłym roku.

SPOILER > Caroline organizuje imprezę z okazji 18-stych urodzin Eleny. Stefan zabija Andie, dziewczynę Damona, aby dać do zrozumienia bratu by przestał go ¶ledzić. Alaric próbuje pogodzić opiekę nad Elen± i Jeremym z radzeniem sobie ze ¶mierci± Jenny. Caroline i Tyler w końcu ulegaj± wzajemnemu zauroczeniu, na przeszkodzie którego staje pani Lockwood. Jeremy'ego nawiedzaj± duchy Vickie i Anny. < SPOILER

I jak wam się podobał pierwszy odinek najnowszej serii? Ja uważam, że obyło się bez fajerwerków, ale było to interesuj±ce wprowadzenie do sezonu. Zachęcam do obejrzenia zapowiedzi kolejnego epizodu pt. Hybryda.
Dodaj komentarz


Wasze komentarze

I saw the for the first time at vets memorial ,Columbus Ohio on No1.9st.1v69 they peformed their usual set with Tommy they also did a james gang song I beleive it was I dont have the time to,off their first L.P. the show was Great.
~UQTLKS7A6

Yo, that's what's up trlutfulhy.
~vuydqXmgyJz

Są newsy, to pizesmy, nie ma, to nie pizesmy - taką mamy prostą zasadę i trzymamy się jej w związku z każdym właściwie serialem (wyjątki stanowią seriale kompletnie nieznane, choć i o nie staramy się dbać).
~7lPCK9CbUgrA

It might sound crazy, but I love giving into it. I feel like it helps my wnriitg. I also love Evanescence and Paramore, but you have some great ones here that will be making it onto my playlist! Can't stop playing Familiar Taste of Poison by Halestorm.
~qdhVir19tf

Action requeirs knowledge, and now I can act!
~RBXEckOh

That's not even 10 minteus well spent!
~UecPzvALHdFcRU

Jak dla mnie trzymał poziom 2 sezonu i był całkiem udany.
Brakuje mi ciotki Jenny, Matt zagrał w końcu z większ± ikr±, końcówka zajebiaszcza.
ALEX_WHITMAN

Nadrobię w najbliższym czasie. Z opisu wnioskuję że Stefcio stał się w końcu kim¶. ;D
a¶kaeddie