Nowo¶ci

:: Revenge - update

 1.9.2011 | Olka
Premiera nowego serialu z Nickiem Wechslerem w jednej z głównych ról już w tym miesi±cu, a co za tym idzie w internecie można znaleĽć coraz więcj zdjęć i klipów promuj±cych Revenge. Chociaż serial nie wydaje się być odkrywczy to jest szansa, że spodoba się widzom, w końcu został oparty na motywie zemsty z powie¶ci Hrabia Monte Christo Alexandra Dumasa.

Przypomnę, że fabuła ma przedstawiać losy Emily Thorne (Emily Van Camp), tajemniczej młodej kobiety, która powraca do Hamptons, żeby zem¶cić się na ludziach odpowiedzialnych za zniszczenie jej rodziny. Główna bohaterka obwinia Victorię (Madeleine Stowe) i Conrada (Henry Czerny) Graysonów za ¶mierć ojca.

Niestety nadal nie wiem nic więcej na temat roli Nicka, jedynie że wcieli się w bohatera imieniem Jacka Porter.

Zapraszam do obejrzenia najnowszych zwiastunów i oficjalnych zdjęć promocyjnych. Premiera 21 wrze¶nia b.r.

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

Skończ z wyważaniem otwartych drzwi nwapardę trafne mottoPolecam wszystkim tym ktf3rym tryb auto w aparacie już się dawno znudził i zgadzam się z przedmf3wcą, obsługa aparatu i co trzeba zrobić, żeby osiągnąć zamierzony efekt to tylko część tego kursu.Wszystko wytłumaczone i prowadzone jest w świetnej atmosferze, nwapardę gorąco polecam !!Pozdrawiam
~JOwiOcSExvVD

Karen Ann-I just want to thank you for sharing your gift of papoogrhthy with our family. Not only did we instantly like your bubbly, enthusiastic, adorable self, but your energy was amazing! I truly don't know how you were at three places at the same time, but you were! The photos are lovely. The portrait (b&w) of Dena (above) is the single most beautiful photo I have ever seen of Dena. She's my first-born and only daughter, so believe me when I say I have TONS of photos of her. But none come close to the masterpiece you shot.Thank you a million times for giving our families such beautiful photos to remember this most happy time by!Sending Hugs and Love-TerryP.S. Please feel free to use any part of this sincere sentiment as my whole-hearted recommendation to your future clients.
~znQjpFvYoAhWZE

NIe wiem, czy kto¶ widział pierwszy odcinek - preair pojawił się w ABC wczoraj. Muszę przyznać, że serial mnie zaciekawił. Rola Nick jest bardzo znacz±ca i kluczowa dla głównej fabuły, także stęsknionych za Wechslerem zachęcam do obejrzenia Revenge.
Olka