Nowo¶ci

:: Colin w Dexterze - update

 6.8.2011 | Olka
W maju tego roku Alex wspominał, że Colin pojawi się w najnowszym, 6 sezonie serialu Dexter. Dzi¶ wiemy już, w kogo wcieli się aktor.

Colina obsadzono w roli inteligentnego młodego eksperta od starożytnych artefaktów, który będzie zwi±zany z seri± morderstw w Miami. Jednakże w przeciwieństwie do poprzednich serii, tym razem będziemy mieli do czynienia nie z jednym a wieloma przeciwnikami głównego bohatera. Wynika z tego, że rola Colina będzie ważna, ale nie najważniejsza.

Zapraszam do obejrzenia najnowszego zwiastuna 6 serii, w którym przez moment można dostrzeć Colina. Znaj±cych angielski zachęcam również do przeczytania ciekawego wywiadu z aktorem, w którym Hanks wspomina między innymi o swoim udziale w Dexterze.

Premiera 6 sezonu Dextera jest zapowiedziana na niedzielę 2. paĽdziernika 2011.

Pojawił się kolejny zwiastun najnowszego sezonu, w którym aktorzy wypowiadaj± się na jego temat. Polecam, nie tylko dlatego, że jest to ciekawy materiał, ale również ze względu na obecno¶ć w nim Colina. Po kliknięciu na powyższy link będziecie mogli także obejrzeć oficjalne zdjęcia promuj±ce sezon 6.

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

There is a terrible group or oniargzation with the capability to torture and or kill people with some sort of wireless signal. The signal they use works just like radio or wifi signals work right through the walls of buildings and homes. They can do all sorts of terrible things to anyone they want including children. I am just trying to warn people so that these terrible people or oniargzation doing this to innocent people can be found and brought to justice.
~sRjq73OtPbjv

Thanks for sharing, Emma. I love Matchbox and those Bat Out of Hell cds by Meatloaf were very good. I have the big iPod which I will never fill in my lmetfiie Yet, I love the challenge of trying. I will surf over to iTunes and check out more of Savage Garden and Halestorm. Those were pretty good. -Jimmy
~KtEkaPzLcw30

Paaanie, planujemy rf3wnież skf3rki pod stronę jeśli wyspuikz DS Passport :DA tak poważnie, jeśli Aki może szlifować swoje umiejętności monterskie w taki sposf3b, nie widzę problemu aby wrzucał takie zapowiedzi. Przecież nikogo tym nie krzywdzi, a sam nabiera doświadczenia. Druga sprawa: każdy użytkownik ma wpływ na ten podcast, więc jeśli tylko masz odwagę napisać co dokładnie chciałbyś aby uległo zmianie, nie zostanie to pominięte. Musisz zrozumieć że w trakcie naszej ewolucji nikt nie stanął na naszej drodze i nie powiedział: Słuchajcie, w ten sposf3b będzie lepiej , więc nadal mamy wrażenie że słuchaczom to odpowiada. Czy sami się z tym zgadzamy? Poniekąd, bo osobiście tylko Blady i Cialny mają prawdziwy i bezpośredni dostęp do najnowszych gier, a ja z Bizonem po prostu musimy to jakoś nadrabiać. W głębi jesteśmy bardzo staro szkolnymi graczami obojętnie jak to brzmi :) I na sam koniec, nic nie boli bardziej niż niesprecyzowana krytyka wyraża Twoje niezadowolenie, nas obarcza odpowiedzialnością, jednak nikt nie wie jak to naprawić. Pisz śmiało!
~fmAxMfuFDTKRe

Slam dunkin like Shaquille O'Neal, if he wrote informative aritlces.
~refhyXtcdC

To fajnie.:) Liczę że ten sezon będzie naprawdę spoko. ;D
~a¶kaeddie