Nowości

:: Lucky - Colin Hanks Dexterem?

 6.7.2011 | Olka
Tym razem piszemy o Colinie Hanksie, który zagrał ciekawą rolę w czarnej komedi. Otóż mowa o filmie Lucky, w który aktor gra główną rolę.

Ben to młody człowiek, który pewnego dnia wygrywa na loterii fortunę. Dzięki temu dziewczyna, w której jest zakochany w końcu zwraca na niego uwagę. Haczyk? Ben jest również seryjnym mordercą, a duża ilość pieniędzy ściąga na niego również niepożądane zainteresowanie śledczych.

Zapraszam do obejrzenia zwiastuna, który zapowiada ciekawą komedię z porządną dawką czarnego humoru.

Film wyreżyserował Gil Cates Jr. Jest on również odpowiedzialny za scenariusz wespół z Kentem Sublette. Film trafi do amerykańskich kin 15 lipca. Jak tylko pojawi się w Polsce, damy znać.

źródło: hatak.pl

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

8:21 i was star gazing one day ralodmny and i swear two or three stars did that same exact thing.. i assumed airplanes until they completely stopped and changed direction. i must be crazy
~7m939u2s

Bravo! We need more research like this. What it fliead to mention was the fact that the science is showing that electronic cigarettes are at least 99 times safer than smoking, and that there is no evidence to show that anyone other than smokers are using these things. While a lot more research needs to be done, clearly we should be recommending that smokers try to quit by using these things, and that worrying about non-smokers using them and getting hooked on nicotine is riduculous.
~Q0LlO1BJQ51A

I saw this some time ago, it was filmed for a tosemlit on FOX television. This ending is different though. Atďťż the end of the original one, the cameraman goes into a dark room and an alien is waiting for him behind the door and the camera shuts off.
~7MTrEsP5

nice!
~123

Komnata nie działa. Tak to jest gdy admin jest nieodpowiedzialny i potrafi jedynie zmieniać adresy bez zapłaty za serwer. :/

Nawet nie ma co wspominać teraz... :(
aśkaeddie

@issy - Szczerze mówiąc nie wiem. Dawno tam nie zaglądałam, ale link z moich zakładek też nie działa
Olka

trochę nie w temacie, ale czy komnata jeszcze działa? znalazłam jakiś adres, ale strona nie chce się otworzyć.
~issy

dobry news, nie słyszałam wcześniej o tym filmie.
i zgadzam się Alex, całkiem sensowny trailer jak na tego typu film. lubię czarne komedie, myślę, że skuszę się i obejrzę jak tylko będę miała szansę.
A Colin jest świetny do roli takie skrytego, niepozornego mordercy, który za dnia jest porządnym człowiekiem i generalnie nikt by go nie podejrzewał. ;p
~issy

O fajnie się zapowiada :) I bdb trailer :)
ALEX_WHITMAN

Oby wart był obejrzenia!
aśkaeddie