Nowości

:: Finał Grey's Anatomy i Supernatural

 17.6.2011 | alex
Widzę, że Olka nie dała wam się nudzić i wrzuciła kilka fajnych newsów. Niestety nie wyrobiłem się opisaniem wam finałów w/w seriali.

Więc tak na szybko:

Grey's Anatomy - Teddy wybrała swojego przybranego męża zamiast psychiatrę, którego poznaliśmy w pierwszych odcinkach. Cristina usunęła ciążę, a Alex przez donos na Meredith nie został szefem rezydentów. Derek wściekły na Meredith prawdopobnie wyprowadził się z domu, w momencie gdy opieka przyznała im prawa rodzicielskie nad małą dziewczynką.

Ogólnie siódmy sezon był o wiele spokojniejszy od sezonu szóstego. Mi osobiście bardzo się podobał, szczególnie wątek z Callie.

Supernatural - tu to się działo :) Eve okazała się pikusiem w porównaniu z tym co czekało braci. Prawdziwym ich wrogiem okazał się... Castiel, który tak naprawdę zawarł pakt z Crowleyem. Castiel oszukał Crowleya, któy zaczął spiskować z Rafelem i dotarł do Czyśćca jako pierwszy, wskutek czego stał się Nowym Bogiem...

Jak dla mnie serial trzyma poziom, ale komuś kto nie oglądał poprzednich sezonów może być trudno się wkręcić.

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

You saved me a lot of hssale just now.
~mBzULovhTbLlFmFJ

I bow down humbly in the presnece of such greatness.
~WQmzkvAc

Ja ostatnio mam fazę na klipy z Supernatural. ;P cóż nie mam odcinków to chociaż tyle sobie oglądam...
aśkaeddie

właśnie obejrzałam State of Georgia.. hmm Majandra bardzo fajnie gra ale serial taki głupowaty trochę..
~ika_hobbit

@askaeddie - będą :)
ALEX_WHITMAN

"On 26th April 2011, CW announced early renewals for five shows for the 2012 season which included a seventh season for Supernatural."

Cytat z wiki więc będzie oby tylko pełny. xD
aśkaeddie

Grey's Anatomy na pewno pojawi się w następnym sezonie. Ale potem odejście planuje Dempsey, więc nie wiadomo, jak potoczą się losy całego serialu. O Supernatural nie wiem nic, Alex musi uruchomić swoje źródła ;)
Olka

Dobrze wiedzieć co sie dzieje bez oglądania. ;P kolejne sezony będą, prawda? xD
aśkaeddie