Nowości

:: Brendan Fehr filantropem i oficerem komunikacyjnym

 12.6.2011 | Olka
Fani Brendana będą go mogli znów obejrzeć na małym ekranie. Jednym z ostatnich projektów, w które aktor się zaangażował jest świąteczny romans A Christmass Kiss.

Brendan wcieli się w rolę bogatego filantropa, który planuje oświadczyć się wiodącej w swej branży dekoratorce wnętrz z Bostonu. Pewnego dnia napotyka jednak Wendy, młodą asystentkę niedoszłej narzeczonej, która rozbudza w nim gorące uczucie.

Zapowiada się więc typowe romansidło na zimowe/jesienne wieczory.

Zainteresowanych odsyłam na stronę dystrybutora filmu, gdzie możecie zobaczyć kilka zdjęć promujących produkcję oraz trailer.

Fanów Brendana zachęcam także aby wybrali się do kina na X-Men: Pierwsza Klasa, gdzie aktor pojawił się na moment w roli oficera komunikacyjnego. Zdjęcia Fehra z premiery filmu dostępne są na b-fehr.org.

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

Hee Haa another diulte american,bollocks.out of all the places in the world these aliens land in her garden,the ufo looks like a copper car to me.
~KRza6fikE

I'm shocekd that I found this info so easily.
~uHUnOlceWpzFChyuSnT

Nie chcę zrzędzić ale mam przeczucie że ten film to będzie gorzej niż kanał. ;P obym się myliła. xD
aśkaeddie

mam słabość do filmów świątecznych, ale ten chyba nie wejdzie do mojego top 10 ;p nawet sam trailer jest mało ambitny, jak napisała Olka, na bardzo zimowe wieczory.
~izzy