Nowości

:: State of Georgia - Majandra w serialu telewizyjnym

 6.6.2011 | Olka
Telewizja ABC nie próżnuje w tym roku. Stacja przygotowuje się do wypuszczenia aż trzech nowych seriali. Będą to: komedia State of Georgia oraz dwa dramaty Switched at Birth i Nine Lives of Chloe King. Nas interesuje jednak jedynie pierwszy tytuł, ponieważ jedną z głównych ról w serialu zagra Majandra Delfino.

Serial śledzi losy tytuowej bohaterki - Georgii (Raven-Symoné) oraz jej najlepszej przyjaciółki Jo (Majandra Delfino). Dziewczyny pochodzą z południa i starają się zrobić karierę aktorską w Nowym Jorku. Podąży za nimi były chłopak głównej bohaterki (Brock Cuchna), który będąc wciąż zakochanym w Georgii będzie usiłował sprowadzić ją do domu.

Za scenariusz serialu odpowiedzialni są Jennifer Weiner (In Her Shoes) i Jeff Greenstein (Desperate Housewives).

Premiera w stacji ABC już 29 czerwc br. Jak narazie zaplanowano 10 odcinków. Zdjęcia promujące serial dostępne są na MAD Online.

P.S. Wypadałoby również wspomnieć, że Majandra wyszła za mąż za Davida Waltona (Perfect Coules) 19 marca tego roku. Druchną byłą Katherine Heigl. Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia!


Dodaj komentarz


Wasze komentarze

A to ciekawe, co pssiezz, bo w nagłf3wkach z USA mignęło mi mnf3stwo pełnych zachwytu słf3w nt. Mad Men. Że niby już drugi wybitny odcinek pod rząd (o "For Immediate Release" niektf3rzy pisali, że najlepszy od 2 lat, co dla mnie było grubą przesadą). Pewnie nie będę mieć czasu go zobaczyć, dopf3ki nie skończy się cyrk z upfrontami, ale to ciekawe, jak rf3żne oceny ma w ostatnich dwf3ch sezonach "Mad Men".Tylko nie spoileruj tutaj, żeby mnie przekonać, kto ma rację sama sobie zobaczę :)
~6lI6HLh3rkm

What a great reosruce this text is.
~FgJrYQapIDfekFqn

Widać stara przyjaźń nie rdzewieje;), a pamięta ktoś kto był druhną na poprzednim ślubie Majandry?
~kaczka

wow, też nie wiedziałam, że Katherine była druhną. to naprawdę wspaniały gest. zwłaszcza, że po tylu latach.
i pewnie również obejrzę pierwszy odcinek, ciekawe jak Majandra sobie poradzi.
~izzy

No to już wiem, co się pojawi w moim letnim repertuarze.
ALEX_WHITMAN

nie ważne jaki będzie ja będę oglądać! :D a LUX bardzo mi się podobał, pomijając samo zakończenie serii
~ika_hobbit

Ooo nie wiedziałam że druhną Mad była Kath. xD Oby ten serial był oryginalny i fajny i spodobał sie ludziom. Nie chciałabym powtórki z LU. :/
aśkaeddie

ze względu na sentyment do mojej ulubionej Marii oczywiście obejrzę pierwszy odcinek :))
katemusic