Nowości

:: The Big Wedding - Kate i znane nazwiska

 5.6.2011 | Olka
Właściwie, nazwisko Katie Heigl jest już dobrze znane i nasza Isabel świetnie radzi sobie w Holywood. Od kiedy Meg Ryan już dojrzała trzeba było wypełnić po niej pozycję aktorki komedii romantycznych, która dobrze się sprawdza w tego typu rolach.

Tym razem Katie zagra u boku Roberta De Niro, Diane Keaton, Susan Sarandon i Amandy Seyfried w filmie The Big Wedding aka Gently Down The Stream. Film wyreżyseruje na podstawie własnego scenariusza Justin Zackham, twórca The Bucket List (Choć goni nas czas).

Historia będzie skupiać się na dysfunkcjonalnej, rozwiedzionej parze, która udaje, że nadal jest razem podczas wesela swojego adoptowanego syna, ze względu na jego biologiczną matkę. De Niro i Keaton zagrają parę głównych bohaterów. Katie wcieli się w rolę ich córki, siostry pana młodego.

Zdjęcia do filmu rozpoczną się w lipcu tego roku.

żródło: stopklatka.pl

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

It's great to read something that's both enjoyable and provides pragtamisdc solutions.
~NupqevP1RB

Great post. I have struggled with this for the past few years. I moved to a brand new huge city and didn't know a soul. Trying to break into aealrdy existing circles is really difficult. Also trying to find time for a social life when busy working makes it tough. I find the toughest thing to be is getting out there when you have to do it alone!!
~THAcLFjgctZycqmG

What about the English invent football championship?
~Zedycedgexy

God help me, I put aside a whole afternoon to fiurge this out.
~ObGcZkxdoXlbzUO

Również mnie to zaciekawiło, tym bardziej, że Kate gra siostrę pana młodego, czyli wydawałoby się drugoplanową rolę.
Olka

nie wiem czy brzmi zachęcająco, jak dla mnie raczej nie. ale zwróciłam uwagę, że na plakacie wyróżniowo nazwisko Katherine, a pominięto Sarandon & Seyfried. nono.
~izzy