Nowości

:: The Vampire Diaries S02E19-22

 19.5.2011 | alex
W minionych odcinkach poznaliśmy pokrótce jak Katherina poznała Klausa. Między braćmi Salvatore zaczęło iskrzyć z powodu Eleny i sposobu uratowania jej życia. Bonnie i Jeremy szukają sposobu na uratowanie Eleny przed śmiercią, a Stefan pomaga Jennie, która jest wstrząśnięta historiami o wampirach i wilkołakach. Do Mystic Falls powraca Tyler, aby odwiedzić swoją matkę w szpitalu.
Jest z nim Jules. Obydwoje oraz Caroline zostają porwani przez Maddoxa na rozkaz Klausa. Rytuał Klausa udaje się spełnić - ginie Jules i ciotka Jenna (która została przemieniona). John poświęca swoje życie, aby Elena mogła żyć. Elijah nie zabija Klausa, ale go porywa, bo chce wiedzieć, gdzie znajdują się ciała ich rodziny.
Damon zostaje ugryziony przez Tylera. Jedynym lekiem okazuje się być krew Klausa. Stefan, aby ratować brata poświęca się i odchodzi z Klausem, aby być złym wampirem.
Elena całuje Damona co widzi Katherina.


Odcinek przed finałem był bardziej widowiskowy niż sam finał, ale oglądało się przyjemnie. Odcinkiem finałowym był odcinek 22 As I Lay Dying.

Zapraszam do komentowania

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

Home run! Great slugging with that anwesr!
~SFjGssnNf

Times are changing for the better if I can get this olnnie!
~mGXSUOHKdyRjKtwVEE

This piece was cogent, well-wirettn, and pithy.
~DWIKqrBB

YMMD with that asnwer! TX
~hWKKGdrpD

Jenny szkoda, bo naprawdę fajowa była i miałam x100 razy większy potencjał od Bonnie która jedzie na jednej debilnej minie doprowadzającej do szału. Aktorka która ją gra to manekin na ekranie i nic poza tym, właściwie to manekin tak tandetnie i sztywno by nie wypadł.

Mam nadzieję że III sezon utrzyma poziom. :)
aśkaeddie

chyba będę musiała nadrobić VD w wakacje w takim razie.
~izzy

@Olka masz rację :)

Odcinek 21 był całkiem fajny, ale jakoś Bonnie wyszła nienaturalnie (jak dla mnie). I szkoda ciotki Jenny.
ALEX_WHITMAN

Stefek sie rozkręca i wielkie dzięki za to Klausowi. xD Za to Damon staje się mięczakiem, na szczęście nie było ckliwości z Eleną bo bym tego nie zniosła.
Kuźwa mimo że lubię Klausa to mam nadzieję że Elijah znów ktoś przywróci do życia bo bardzo spodobała mi się ta postać. W ogóle będzie jazda jak cała rodzina pierwotnych powróci na co głęboko liczę. LOL

Mam nadal iskierkę nadziei że Damon zwróci się w stronę Kath... i więcej jej samej w kolejnym sezonie!
aśkaeddie

Ależ mnie rozczarował ten finał! Wszyscy czekaliśmy na pocałunek Damona i Eleny a tymczasem po wszystkim usłyszeliśmy kuriozalne "Thank you", "you are welcome" .... romantyzm pełną parą
~Olka