Nowości

:: Fringe, Supernatural

 10.5.2011 | alex
Mamy za sobą finał Fringe. Przez jakiś czas nie opisywałem odcinków, bo oglądałem sam niektóre odcinki z dwutygodniowym poślizgiem. Z ważniejszych wątków:

Peter wszedł ostatecznie do maszyny wskutek czego zobaczył przyszłość, która nie była zbyt optymistyczna. Świat w którym się urodził został przez niego zniszczony, a jego prawdziwy ojciec zaczął niszczyć świat Olivii. Ostatecznie zrozumiał, że obydwa świata nie mogą się bez siebie istnieć. Nie dowiedział się, że jest ojcem. Zniknął z niewiadomych przyczyn na końcu odcinka.

Olivia związała się w końcu z Peterem. W jej ciele przez jakiś czas przebywał William Bell. Okazało się, że to dzięki niej Walternatywny dowiedział się o drugim świecie, wskutek traumatycznych wydarzeń z dzieciństwa. Olivia zaczęła też rozumieć, że lek który jej podawali w dzieciństwie zmienił wiele w jej ciele oraz rozwinął możliwości jej mózgu. Nie dowiedziała się, że Bolivia urodziła dziecko.

Walter i Walternatywny w finale byli ludźmi przegranymi, których chęć naprawienia/zniszczenia spowodowała, że stali się wyrzutkami społeczeństwa.

Bolivia urodziła dziecko Petera, a wskutek intrygi uknutej przez Waltera z krwi jej syna wyizolowano DNA, które pozwoliło uruchomić maszynę po "tej" stronie.


Finał bardzo dobry - zakończenie zaskakujące. Bez wątpienia 3 sezon był najlepszym sezonem tej produkcji. Dla fanów X-files jak znalazł :)
A poniżej zwiastun finału Fringe:
Ostatnio pisałem, że Sam odzyskał duszę. Od tamtej pory pojawiło się więcej informacji. Z Otchłani pojawiła się Eve - matka całego tego "tałtajstwa" co wychodzi z Piekła. Castiel wciąż walczy z Rafaelem o przywództwo w Niebie, ale nadal darzy sympatią braci Winchester i pomaga im jak tylko może. Producenci serialu zrobili ukłon w stronę filmów z Clintem Eastwoodem a'la Dziki Zachód, gdzie Dean użył Colta (pistoletu nie kolesia) i zabił Feniksa, którego popiół może zabić Eve. We wcześniejszym odcinku pojawił się nawet niezapomniany Titanic, którego przed utonięciem uratował Baltazar, bo nie mógł znieść Celine Dion i jej słynnej piosenki :) :) :) Przez co w odcinku pojawiła się Jo z matką (zginęły w poprzednim sezonie), bo uratowanie statku zmieniło wiele w życiu kilku pokoleń, przez co one nie zginęły.
Obecnie sprawa wygląda tak, że Winchesterowie, Bob i Castiel wylądowali w mieście, gdzie pojawiła się Eve...


Tyle na teraz :) Poniżej zwiastun Supernatural (odcinek Mommy Dearest)

Promo teaser for Supernatural episode 6x19, przez SNcompl

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

Thanks for being on point and on taergt!
~zxv9R6f5Hzp

That's the best anwesr of all time! JMHO
~nfdZvAnPpKctG

@katemusic - fajny news, wrzucę to w wolnej chwili jak będzie więcej wiadomo

@askaeddie - seriale dostały kolejne sezony :) I taaaak - lubimy Dextera
ALEX_WHITMAN

Ooo to mam powód aby ją obejrzeć. ;P kolejny bo i tak lubię Dextera.
aśkaeddie

Planowane są kolejne sezony Fringe i Supernatural? Może w wakacje uda mi się nadrobić.:)
aśkaeddie

wiem, że nie do końca związane z tematem, ale - Colin Hanks pojawi się w całej 6 serii Dextera :)))
katemusic