Nowości

:: Roswell: #317 - Four Aliens and Baby

 21.4.2011 | alex
No i docieramy do przedostatniego odcinka - FAABMichael z dużym zapałem wpatruje się w część statku kosmicznego, którą ukradł z bazy wojskowej. Niestety jego zapału nie podziela Max i do całej sprawy z wypadkiem podchodzi nadal sceptycznie.

W bazie wojskowej trwają poszukiwania kokpitu rozbitego statku. Próby otwarcia kopuły kończą się niepowodzeniem. Nagle kopuła otwiera się, a naukowcom ukazuje się dziecko. Gdy jeden z mężczyzn próbuje je wyjąć, "coś" wszystkich zabija, po czym zabiera dziecko.

Liz i Max całują się i obściskują się leżąc na łóżku. Dzwoni Max'a komórka, jednak Liz ją wyrzuca. Po chwili dzwoni telefon Liz. Okazuje się, że to matka Max'a, która chce zaprosić syna na obiad.

Podobne zaproszenie dostają państwo Ramirez�owie, mimo wyraźnej niechęci do spotkania, zarówno Isabel i Jesse'go. Doprowadza to kolejnej kłótni między parą, ponieważ Jesse nie chce udawać zwłaszcza przed Evans'ami, że nic się nie stało, że nic nie wie o prawdziwej naturze żony.

W bazie okazuje się, że zabici zostali wszyscy, którzy pracowali przy UFO. Wojsko zarządza więc blokadę Roswell, aby odnaleźć kosmitę....c.d.

Muzyka z odcinka:
Zero 7 - Destiny
Elbow - Red
Kasey Chambers - Nullarbor Song

Zapraszam do komentowania


Dodaj komentarz


Wasze komentarze

Oh, I am by no means a morning perosn either. I like to stay up late and wake up late. Always liked working 2nd or 3rd shift. I am a huge procrastinator, that is the reason for this post. It drives most people nuts.
~nmV79qX5Jxxb

Sorry I'm a little late coihsong a winner! I had a long day traveling yesterday and the time change is really throwing me off! I'm sitting in my hotel room waiting for the fun to begin but I'll start the party now by coihsong the winner.And I know a lot of you are missing out on Digiscrapaplooza BUT I think I'll play a little coupon game sometime this weekend while I'm here so you guys can have some fun too....so keep your eyes on my facebook page!Okay, drumroll please, the winner is Comment #3, (and I did include those of you who couldn't post a comment)Cheryl!Congrats Cheryl, just send me a message so I can get you the new Social Templates!
~j0UBmSwWiN

Now we know who the senislbe one is here. Great post!
~KCYELuzePcdLFoHsDo

ogląda ktoś roswell na fox?
~roswell fan

"Get up, b*tch !" :))
katemusic

DZIWIE SIE ZE JEJ NIE ZABILI ISABELL MICHAEL I MARIA MIELI RACJE ZE POWINNI JA ZABIC ALE NA SZCZESCIE TESS CHOCIAZ RAZ ZROBILA COS DOBREGO I ZABILA SIEBIE
~WIOLA11

Scena Liz - Tess - powala :)
ALEX_WHITMAN