Nowości

:: Roswell: #314 - Chant Down Babylon

 21.3.2011 | alex


Isabel i Michael szukają Max i Valenti'ego w pomieszczenia Meta-Chem. Gdy je znajdują, z płonącego pokoju wybiega ex-szeryf, informując pozostałą dwójkę, że Max nie żyje. Wszyscy uciekają z budynku, a Valenti wyjaśnia, że widział jak ciało brata Isabel rozleciało się. Wtedy zauważają uciekających właścicieli firmy i ich pomocników. Gdy Isabel i Michael próbują ich powstrzymać, dziewczyna zostaje postrzelona. Nadbiega Jesse, który obserwował wszystko z okien samochodu. Chce wezwać karetkę, jednak Michael nie zgadza się na to, tłumacząc, że on i jego żona są kosmitami, co widać po elektryzujących dłoniach Isabel.

Maria dzwoni do Roswell, aby zaprzeczyć teorii Liz, że Max nie żyje. Nikt z jej przyjaciół nie odbiera telefonu. Michael wyłącza telefon, ponieważ Jesse próbuje załatwić lekarza, który mógłby zoperować Isabel w domu Valenti'ego. Kyle stwierdza, że potrzebny jest Max, jednak Michael mówi mu, że brat Isabel nie żyje. Zjawia się lekarz, znajomy Jesse'go, który od razu przystępuje do działania, bez zbędnych pytań. Michael oddaje dziewczynie swoją krew...c.d..

Muzyka z odcinka:
Bob Marley - Chant Down Babylon
Sense Field - Save Yourself

Zapraszam do komentowania

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

tu sei del gruppo dei buoni che difende i diritti delle persone o del gruppo dei cattivi che prende per il culo gli sfagtii?
~pHrH8kkkRQGw

Thanks for the insghit. It brings light into the dark!
~wDNRYrHzqBiTBsjV

a skad wiesz moze czekala a pozaty mogla ich zapytac po drodze
wiola1994

No i dochodzimy do sedna, że o nic nie pytając poszła razem z nimi jak gdyby nigdy nic :P No bo przecież nie stała za drzewem 15minut oglądając rozwój wypadków.
ALEX_WHITMAN

a kto powiedzial ze ona mu ufa moze wybiegla na dwor bo szukala liz i ja znalazla
wiola1994

To tym bardziej nie powinna mu ufać skoro ją dusił :P
ALEX_WHITMAN

ona nawet nie wiedziala ze w ciele maxa jest ktos inny
wiola1994

odcinek świetny, a piosenka Sense Field.... słucham jej do dzisiaj co najmniej raz w tygodniu :)
katemusic

No ale nie róbmy z Roswell Mody na Sukces gdzie każda rzecz musi być tłumaczona i analizowana przez całą rodzinę :D
justynka__

@Wiolu, ale skąd Maria wiedziała, że Max jest już Maxem? jak była podduszona to nic nie widziała. A na dodatek zdążyła się ubrać :P
ALEX_WHITMAN

do alexa max dusil marie poczym do pokoju weszla liz i max pobiegl za nia poter razem wypadli przez okno po czym jak byli na dole to maria zeszla z pokoju przyszla do nich i poszla z nimi i gdzie tu nie logicznosc trzeba uwaznie ogladac a tak propo opisalam to w skrucie
wiola1994

Oj ucieło, miało być że jeden z moich ulubionych kawałków w Roswell :)
justynka__

Sense Field - Save Yourself
justynka__

Jak dla mnie nie najlepszy :P Ale jeden z fajniejszych. Wkurzyła mnie tylko nie logiczność niektórych momentów. Np. na koniec odcinka pojawia się ubrana Maria i jak gdyby nic idzie z Liz i z Maxem.
ALEX_WHITMAN

najlepszy odcinek 3 serii
wiola1994