Nowości

:: Life Unexpected - FINAŁ

 30.1.2011 | alex


No i niestety przewidywania stały się faktem - w zeszłym tygodniu CW wyemitowało dwa ostatnie odcinki Life Unexpected.
UWAGA SPOILERY
Przedostatni odcinek dotyczył w całości "związku" nauczyciela i Lux. Cate i Baze dowiedzieli się o tym, a w tym samym czasie Eric powiedział prawdę Mattowi, aby ostatecznie zakończyć temat. W czasie kłótni Lux powiedziała Baze'owi, że Emma miała romans z jego ojcem. Baze zerwał z Emmą.
Ostatni odcinek to wielki mix i straszne przyśpieszenie akcji - Cate straciła nienarodzone dziecko, kobieta z którą Rayan ją zdradził zaszła z nim w ciążę...
I w sumie na tym kończą się czasy obecne i dokonany jest przeskok o dwa lata do przodu, gdy Lux kończy szkołę i przemawia na zakończenie przed wszystkimi uczniami. Ostatnie kilka minut jest (jak dla mnie) strasznie przesłodzone. Wciąż mam uczucie niedosytu, że to co nam pokazali scenarzyści na koniec spokojnie można było rozbić do 24 odcinków. Niestety nie było nam to dane.
A jak się zakończyło? Dwuminutowy filmik poniżej:(No)Happy Ending


Zapraszam do komentowania

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

Loll! I use to ove your blog, Mr. Perry. But I think the only thing we can predict we enough accuracy is the drop in credibility you'll experience 2-3 years from now. Re&cssione#39;s over? common! For one thing, 10-year treasuries at 3,85% means only one thing: millions more foreclosures and bankruptcies to come thanks to the irresponsible actions of the Fed. Can't wait six months from now to see how your recovery theory fared. Good luck.
~szgV3nqcqdTq

I haven't read the Hal Challis series, but Ive seen them in the book stroes it's written by an Aussie writer isn't it? I haven't read many crime novels but I'm just getting into Karin Slaughter. I just started a new book called A Brush with Mondrian' by Yvonne Louis. I'm not far enough into it to comment, but it's a historical fiction which I really enjoy! Yesterday I ordered that Camilla Lackberg book that you recommended on your blog, so it should arrive next week!
~ZKwIadTYB4

właśnie przeczytałam, że Colinowi Hanksowi urodziła się córeczka Olivia Jane Hanks ! :) wiadomość z onetu
~ika_hobbit

Mam straszny niedosyt. Skończyło się trochę zbyt amerykańsko... Mogli nie zamykać wątków, tylko zostawić je otwarte....
ALEX_WHITMAN

Dobiłam się. :| Dlaczego fajne seriale kończą tak szybko? :|
aśkaeddie

zgadzam się, końcówka była straszna.. można było zrobić spokojnie z niej jeszcze jeden sezon.. jestem zawiedziona bo bardzo lubię ten serial..
~ika_hobbit