Nowości

:: Martwica styczniowa

 25.1.2011 | alex
Ostatnio zapadła cisza na stronie, bo niestety za wiele się nie dzieje. Taka martwica styczniowa zapanowała.
Z ostatnich rzeczy:
- przedwczoraj przeczytałem, że www.roswell.stopklatka.pl zostanie zamknięta. No wielka szkoda, bo serwisów o Roswell jest coraz mniej w sieci.
- wczoraj na moim PS3 ustawiłem sobie tapetę Roswell coś w takim stylu jak w dziale Tapety (tak tylko chciałem się pochwalić :)

Oprócz tego chciałem tylko dodać, że nasz serial Grey's Anatomy w siódmym sezonie wszedł na nowy, ciekawy poziom. Nie sądziłem, że siódmy sezon czegokolwiek może mi się podobać, a tu miłe zaskoczenie. Meredith już nie jest wkurzająca i irytująca, Lexie nadal fajna (jak zawsze), Cristina pokazała swoją inną (ciekawą) twarz, Alex Karev... no to Alex. No i jest świetnie grająca Callie Torres, która jak się okazało w ostatnim odcinku....
Kolejny odcinek 3 lutego.

P.S. Jak wam tam czas leci w Nowym Roku?


Dodaj komentarz


Wasze komentarze

A great looking house and a great video Kevin. As Dave mieenontd a steady cam would be good definately a better idea than stopping and starting the camera continously. By having continous footage you really get a good idea of the size of the plot; i think you'd lose this if you were to stop and start!
~z1wJLZn2v

Sońcia ma się świetnie, co przyjdzie na zmianę opturankf3w, to mi wykrada pluszowego Shreka Tak myślę, że może jej pomoże nasza Pani Krawcowa, jak blizna będzie duża ale Tatunio mf3wił dziś, że może nie będzie większa od tego, co miałem gdy kłapnął mnie zębami Fred, stary sznaucer, ktf3ry kłf3ci się z wszystkimi psami na osiedlu. Dziś wszystko zarodło i nie ma śladu, trochę rzadszą sierść tam mam. 28 grudnia 2012 o 19:24
~4yRvrtiazrc

My cousin's Cranberry Pecan. Full of corn syrup, but rlelay good. Even better with homemade whipped cream!!3 eggs4 T melted butter1 c dark corn syrup2/3 c sugar (a little less according to my cousin - like 1cm less when looking at a 1c measuring cup)Dash salt2 c cranberries, chopped1 c pecan halves9 pastry shellBeat eggsStir in corn syrup, sugar, butter & saltSprinkle cranberries into pastry shellArrange pecan halves on topPour syrup overBake 375 degrees 50 55 minutesLower to 325 after 25 minutes if burningPresto! Yummo!
~ZT65bAz6oX8

W pół śnie tak właśnie myślałam, że to twarz Colina przewinęła mi się wczoraj wieczorem :P
~Freya

@ALEX_WHITMAN - ja odwiedzałem
~roswell fan

lubię tę piosenkę, ale nie słuchałam jej od wieków. fajnie, że ją przypomniałeś.

ga skończyłam oglądać chyba na 5 sezonie, nie wiem czy uda mi się kiedyś nadrobić.

filmu z Colinem nie oglądałam całego. kiedyś zaczęłam, ale, moim skromnym zdaniem, był tak kiepski, że aż wyłączyłam. a zazwyczaj mi się to nie zdarza, bo do końca łudzę się, że jeszcze się rozkręci.
~izzy

wczoraj był film z Colinem Hanks'em na tvp2, oglądał ktoś ? ;p
~roswell fan

tak GA 7 sezon jest na prawdę świetny.. a końcówka ostatniego odcinka jest powalająca :D
~ika_hobbit

nie
wiola1994

@justynka - to fakt :)
@askaeddie - znam ten ból, nadrabiam stare X-files i mam jeszcze jakies 15 seriali na bieżąco,
@roswell fan - na komórce na początku katowałem tapety, dzwonki itp. Teraz to jak mam fazę :)

Odwiedzaliście kiedyś stronę roswell.stopklatka?
ALEX_WHITMAN

a ja sobie zrobiłem roswelliański motyw na mojego sony ericssona :)
~roswell fan

Taaa kiedyś nadrobię GA. :) Kiedyś...

Po przeczytaniu tego newsa z chęcią bym wszystkie sezony obejrzała, a tutaj ma się inne obowiązki... :/
aśkaeddie

No i Derek w końcu normalnie operuje a nie bawi się w szefowanie ;)
justynka__