Nowości

:: Szorty #49 - Emilie, Bren, Jason

 12.1.2011 | Olka
Witam serdecznie w nowym roku! Mam nadzieję, że Sylwester minął wam bez przykrych niespodzianek, a ci którzy złożyli noworoczne postanowienia nadal ich dotrzymują! A jeśli nie... no cóż zawsze zostaje kolejny Sylwester ;)

Pierwszego tegorocznego newsa w moim wykonaniu chciałabym rozpocząć od pozytywnej nowiny, a mianowicie szansą, że jednak uda nam się obejrzeć Jasona Behra w dużej produkcji filmowej. Mianowicie, chodzi o film Pinkville, o którym już wspominaliśmy na łamach roswell.pl. Film miał wyreżyserować Oliver Stone, a główną rolę w obrazie miał objąć Shia LaBeouf. Panowie zajęli się jednakże drugą częścią Wall Street i tak Pinkville zszedł na manowce.

Okazuje się jednak, że LaBeouf postanowił powrócić do projektu. Film ma opowiadać o amerykańskim pilocie śmigłowca, który zapobiegł masakrze mieszkańców wietnamskiej wioski podczas wojny w marcu 1968, którą (masakrę) nieomal zgotowało jej amerykańskie wojsko. Pilot armi USA nie bacząc na rozkazy wylądował na polu oddzielającym wioskę od oddziału żołnierzy amerykańskich dając tym samym czas do ucieczki tubylcom. Aktor podobno bardzo chciałby wcielić się w rolę pilota, ponieważ jego ojciec także sterował śmigłowcem podczas wojny w Wietnamie.

Emilie de Ravin pojawi się natomiast niebawem na ekranch kin w filmie The Chameleon, który miał co prawda, jak pisaliśmy, zadebiutować w grudniu 2009 roku, ale niestety z pewnych względów trzeba było przełożyć premierę na 2011. Nie narzekajmy jednak i cieszmy się, że film w końcu trafi do szerokiej publiczności, tym bardziej, że zbiera dobre recenzje, a zwiastun prezentuje się co najmniej intersująco.

W sieci pojawiły się zdjęcia promujące And Baby Will Fall (aka Never Tell a Lie), czyli najnowszy film z udziałem Brendana Fehra. Więcej na temat filmu do poczytania oraz jego trailer dostępny jest na oficjalnej stronie stacji Lifetime.

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

Pleasing you should think of soenihtmg like that
~g1Qib4v1w

Pleasing you should think of soenihtmg like that
~g1Qib4v1w

hi i am a korean boy!I dont speak well english please you you unnrsetadd mei use this program .but recently this program is not running in the war3(1.26 patch) is it true?
~ggpnNXC7WW

``Trudna ta gra``Nie poddawaj się. Nie jest aż taka trunda, tylko trzeba się przyzwyczaić do mechaniki gry, bo kot wybiera pewne określone ścieżki i można to do pewnego stopnia przewidzieć. Na przykład warto stawiać kropki od razu na krańcach planszy i co druga, nie zaraz obok siebie. Czasem faktycznie się nie da złapać, ale po jakimś czasie można dojść do wprawy i osaczyć kotka w większości wypadkf3w. PS. Dzięki Ci, jesteś pierwszym, ktf3ry skomentował gierkę i podzielił się wrażeniami z "łapania kota". :)
~TogG9gD7Xx

3mam kciuki za udział Jasona w tym projekcie. :)

Mam nadzieję że film z Emi rzeczywiście będzie na przyzwoitym poziomie i utrzyma naprawdę klasę. ;)

Co do filmu z Brenem to się zobaczy co to będzie... Chciałabym Go widzieć w ambitnych i naprawdę interesujących produkcjach. :) Zresztą jak wszystkich naszych ulubieńców. ;P
aśkaeddie