Nowości

:: Co słychać u Zagubionych? #1 Jorge Garcia

 23.11.2010 | Olka
Minął już spory czas od zakończenia Lost, więc pomyślałam, że warto sprawdzić, co dzieje się z głównymi aktorami znanymi z serialu. Poczynając od dziś co kilka dni, napiszę kilka słów o tym, w jaki projekt obecnie się zaangażowali.

Zaczynamy od zagubionego Hugo, czyli Jorge'a Garcia. Aktor zagra główną rolę w pilocie serialu przygodowego Alcatraz. Producentem i pomysłodawcą produkcji jest J.J. Abrams, z którym aktor pracował przy Lost. Czy serial wypali? Ostatni pomysł Abramsa na tajemniczy serial pt. The Event nie do końca się sprawdził, a oglądalność spada z odcinka na odcinek. Nie wyrokujmy jednak przed premierą. Zobaczymy, co z tego wyjdzie.

Serial opowie o grupie więźniów i strażników, którzy przed 30 laty w tajemniczych okolicznościach zniknęli z najsłynniejszego więzienia na świecie. Teraz pojawiają się znowu, a ich wytropieniem mają się zająć agenci FBI.

Garcia wcieli się w postać doktora Diego Soto - światowej sławy eksperta w sprawach dotyczących Alcatraz.

Zdjęcia do pilota ruszają jesienią w San Francisco i Vancouver.

Zanim jednak przyjdzie nam obejrzeć Alcatraz, Jorge wystąpi gościnnie w serialu How I Met Your Moyher. Aktor pojawi się w odcinku emitowanym w Święto Dziękczynienia i wcieli się w postać przyjaciela jednego z głównych bohaterów.

źródło: filmweb.pl

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

Oby był ciekawy, bo fabuła świetna. :)
aśkaeddie

Interesujący serial się zapowiada :)
Beauty_Has_Come