Nowości

:: Konto na nk

 22.11.2010 | alex
Ostatnio się tak zastanawiałem nad tym co zrobić z kontem na NK.pl, niestety nie wyszło z tego co oczekiwałem. Małe zaangażowanie fanów, brak odzewu na sondę (wysłałem do połowy użytkowników prywatne wiadomości), dużo kont fikcyjnych i w sumie poczucie: to nie jest to.
Zostawilibyśmy konto na Facebooku, bo to jest dla mnie bardziej przejrzyste i lepsze w działaniu narzędzie.

Co wy o tym myślicie - wypowiedzcie się proszę w komentarzach.

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

Hi, Marti I think that Lensbaby may be the only way to go when shooting these litlte buds! This image is delicious. Perhaps I'm using that word because I haven't had breakfast yet, lol. The reds and greens really pop each other in this image. Thanks for sharing.The very early azaleas are blooming here and there in NJ-central. There's one, a purple, that has bloomed sporadically since mid-November! It'd be one to have for winter color.Love,Flo
~Wh7o6RZ6Ieh

All things cosnidreed, this is a first class post
~whAeEHYFrJtkReO

Great article but it didn't have eveyrthnig-I didn't find the kitchen sink!
~nHUJGEGg

a zlkwidujcie kono na nk, facebook jest tysiąc pięćset raza lepszy ! :D
~ela12

No ludzie - czytacie napiszcie co o tym sądzicie :)
ALEX_WHITMAN

Ach, VD w TVN :)

Aż założyłam o tym wątek na forum http://forum.roswell.pl/viewtopic.php?f=30&t=2302, gdzie czekają szczegóły tego wydarzenia ;)
Beauty_Has_Come

nie wiem, w zasadzie myślę, że można to konto zostawić niech tam kwitnie bez opieki. Tylko raz na jakiś czas wejść i sprawdzić czy coś ważnego może się stało. Osobiście też już nie używam nk, nie wchodzę tam. ALE! są jeszcze osoby, które to robią, to oczywiste. A strona na nk to kolejny sposób na promocję serwisu, może ktoś przez konto dotrze tutaj? Może się zainteresuje serialem? Nawet jeśli tylko 2 osoby, to może warto.
~issy

Praktycznie nie używam n-k. Nie podaję też tam żadnych informacji o sobie, bo dbam (o ile to możliwe) o prywatność swoich danych w internecie.

Proponuję zostawić tylko konto facebook. Czasem tam zaglądam, widzę że "żyje i sobie radzi". Na nk za dużo dla mnie kont typu "Maria DeLuca sama" czy "Michael szukam". Taka zabawa dla dzieci z pogranicza topornej wersji rpg ;)
Beauty_Has_Come

ja nawet nie mam konta na n-k... od dłuższego czasu
Olka

Sonda: http://beta.roswell.pl/content/czy-mamy-usun%C4%85%C4%87-konto-na-nk
ALEX_WHITMAN