Nowości

:: Odejdą w zapomnienie... (?)

 20.11.2010 | Olka
Niedawno dowiedzieliśmy się, że Life Unexpected najpewniej zostanie skasowane, tymczasem kolejne dwa seriale związane z naszą stroną lub roswellowymi aktorami odchodzą.

Stacja Fox, producent Fringe postanowiła przenieść produkcję na piątkowe wieczory. W amerykańskiej branży telewizyjnej ten dzień nazywany jest "piątkowym pasem śmierci". To określenie dotyczy dużych stacji telewizyjnych, gdy świetne seriale kierowane są do odstrzału. Takim przykładem były np. Prison Break i Dollhouse.

Mimo złych wyników oglądalności, ciągle jest szansa na utrzymanie serialu. Niestety jeśli widzów nie będzie przybywać to można obawiać się najgorszych scenariuszy dla tego 'show', włącznie z anulowaniem.

Ponadto FOX anulował również The Good Guys, w którym jedną z głównych ról gra Colin Hanks. Nie jest to żadna nowość, a właściwie oczywistość, bo serial we wszystkich rankingach był typowany do skasowania już od początku sezonu. Finał The Good Guys wyemitowany zostanie 10. grudnia.

Na pocieszenie dodam, że twórca Lost - Carlton Cuse razem ze scenarzystą takich hitów jak: Bravehart, Pearl Harbour i We Were Soldiers - Randallem Wallacem rozpoczyna prace nad nowym, świetnie zapowiadającym się serialem dla stacji ABC.

Szczegóły projektu nie są na razie znane. Z podstawowych informacji wiemy tylko, że serial ma być umiejscowiony w czasie wojny secesyjnej i opierać się na tajemniczych wydarzeniach, które miały miejsce w Wirginii.

źródło: hatak.pl

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

Ok, my daughter wasn't hvinag a great day today (her & her boyfriend broke up after almost 2 yrs) & I thought... I'll make her laugh, or I know what will... YOUR BLOG! I opened it & she immediately started smiling & I started reading it (cuz I'm the one actually sitting at the computer, but I assure you, she can read) & she started cracking up, so thank you for being your funny self!She wanted me to tell you that there's a guy here in town that thinks he looks so much like Johnny Depp that he tries to charge to take his picture & another guy that dresses like Batman & had to be escorted off one of the local car lots because he wouldn't leave the customers alone! LoL! =)
~PGquDrVhnvTuOnRjR

potnkasA mo?e po po prostu wylosowali te adresy i wys?ali te listy bez ?adnego sprawdzania IP? No bo kto im niby udost?pni? adresy przypisane do IP? |
~YrEVeitv

Mimo, że ciągle nie mam czasu wróćić do Fringe, to wola lałabym, żeby ciągle kręcili serial, bo kiedyś na pewno dotrę do dalszych odcinków.

Pasmo śmierci trochę mnie niepokoi...
Beauty_Has_Come

LU jest mi zupełnie obojętny, obejrzałam 2 czy 3 odcinki i mnie nie wciągnęło.

Natomiast Fringe jest moim zdaniem świetny, szkoda, że jest na linii odstrzału.
~issie

ja Fringe nie oglądałam ale jest duuużą fanką Life Unexpected.. :/
~ika_hobbit

No oby nie Fringe, ja już się wciągnęłam w ten serial..
~KaHa

Bo się wku...rzę... Tylko nie Fringe :( Serial jest specyficzny, ale ogląda się go rewelacyjnie!
ALEX_WHITMAN