Nowości

:: Life Unexpected - co się dzieje w II sezonie

 19.11.2010 | alex
Miesiąc temu Olka pisała o serialu, że prawdopodobnie nie otrzyma trzeciego sezonu.
SPOILERY
W ostatnich odcinkach akcja się dość mocno się skomplikowała - Lux związała się ze swoim nauczycielem, jej przyjaciółka Tasha związała się z Jones'em. Cate jest jakby w separacji z Rayan'em, ponieważ nie potrafią się ze sobą porozumieć. Na dodatek wyszło, że Ryan "zdradził" Cate, gdy ona przespała się z Bazem.
Dziewiąty odcinek dał nam odpowiedź czemu Lux nie chciała zamieszkać z rodziną, która ją chciała oraz dlaczego ma takie złe wyniki w nauce.

Bardzo mi się spodobał komentarz naszej Olki z której opinią się zgadzam odnośnie ukazania związku nauczyciela i uczennicy. Mi to też strasznie nie odpowiada w tym serialu... Aczkolwiek pojawiło się światełko w tunelu :)
Ale jeżeli to prawda, że serial skończy się na 15 odcinku, to już jesteśmy bliżej końca :(

Komentarze mile widziane.

P.S. Zapraszam również do przeczytania wywiadu z Bazem (Kris Polaha), gdzie również wspomniana jest obsada z Roswell.


Dodaj komentarz


Wasze komentarze

Wow! I can definitely feel the tagret audience effect setting in. That show sounds amazingly compelling not so much the romance but modern greek/roman gods oh boy. I promise to adjust the bunny ears to try and up their ratings next week.P.S. new housemate hasn't seen firefly. he's about to be converted (his brother already is, so this should be easy-peasy).Also? Got called a browncoat at the convention spontaneously, made my day.
~84Z7iADHxf

Wow! I can definitely feel the tgerat audience effect setting in. That show sounds amazingly compelling not so much the romance but modern greek/roman gods oh boy. I promise to adjust the bunny ears to try and up their ratings next week.P.S. new housemate hasn't seen firefly. he's about to be converted (his brother already is, so this should be easy-peasy).Also? Got called a browncoat at the convention spontaneously, made my day.
~8ZDmvvZRmNg

Właśnie oglądam odcinek I married an alien i gra tam Kris Polaha tego dziennikarza...w zyciu bym go nie poznała, gdyby nie to, że rzucił mi sie w oczy w napisach początkowych
~Kasandra