Nowości

:: Szorty #48

 17.11.2010 | Olka
Katie Heigl zrezygnowała z głównej roli w filmie Adaline. Katie miała wcielić się w postać kobiety urodzonej na początku XX wieku, która w wyniku wypadku przestaje się starzeć. Po latach samotności bohaterka spotyka mężczyznę, dla którego gotowa jest utracić nieśmiertelność.

Chociaż twórcy nie znaleźli jeszcze zastępstwa za Heigl, zdjęcia mają ruszyć zgodnie z planem, w połowie marca 2011 roku. Scenariusz napisali Mills Goodloe i Sal Pascowitz. Produkcją zajmą się Steve Golin, Alix Madigan, Sidney Kimmel oraz Tom Rosenberg i Gary Lucchesi.

Josh Holloway otrzymał propozycję zagrania w The Rockford Files będącego remakem serialu z lat. 70. Początkowo rolę prywatnego detektywa Rockforda miał zagrać Dermot Mulroney, ale teraz coraz częściej mówi się,że ta rola powinna przypaść właśnie Hollowayowi. Czy aktor przyjął rolę dowiemy się niebawem.

Brendan Fehr - w sieci dostępne są już screenshoty z The Other Site of the Tracks, w którym to filmie zagrał Brendan. Znajdziecie je w galerii Brendan Fehr Online, podobnie jak kilka nowych plakatów promujących obraz.

Majandra Delfino pojawiła się na premierze filmu z Cher i Christiną Aquilerą w rolach głównych pt. Burlesque. Zdjęcia dostępne na MAD Online.

Alex - dodam jeszcze od siebie, że Katherine pojawiła się na okładce magazynu W wraz ze ze swoją córeczką. Okładka do zobaczenia na www.wmagazine.com - info podała Agatka


źródła: wp.pl - Adaline, wp.pl - TRF,

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

Szkoda, że zrezygnowała. Chociaż w sumie jest to kolejny bardzo podobny projekt po Benjaminie Buttonie czy Dorianie Greyu...
~issy