Nowości

:: Supernatural 06x07 i 06x08

 16.11.2010 | alex
Uwaga - news ze spoilerami.
Dwa odcinki (jak i zapewne dalsze) są poświęcone tajemnicy powrotu Sama z klatki Lucyfera. Dzięki Castielowi bracia dowiadują się, że Sam nie posiada duszy, która została uwięziona wraz z Lucyferem. Dean dowiaduje się o tajemnicy dziadka, który łapie samce Alfa każdego z dziwnych stworzeń (wilkołaki, zmiennokształtni itp.), tylko po to, aby dowiedzieć się, gdzie jest Czyściec - magiczny przedsionek do Nieba. Tym którym potrzebuje tej informacji jest Crowley (ten, który pomagał braciom w czasie Apoklalipsy), który awansował na stanowisko Króla Piekieł.
Crowley przyznał się do przywrócenia do życia Sama i obiecał zwrócić jego duszę, jeżeli bracia będą dla niego pracować. Deanowi to totalnie nie pasuje, ale dla brata zgadza się na upodlające warunki. Znaczna część ekipy dziadka okazuje się byc opanowana przez demony.
W ósmym odcinku poznajemy nowe stworzenia - Skinwalkers, którzy potrafią zamieniać się w zwierzęta. Ich planem jest szybkie zarażenie znacznej ilości ludzi.

Oglądaliście? Zapraszam do komentowania

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

We're like a cult but with better Kool-Aid. Offensive? Naaaah! Love gtntieg your blogs, enjoy enjoy, XXX Jane I'm off to Sarasota tomorrow, and have it in mind that I may go home via Tennessee if it's not TOO far outof the way, to see the art museum you recommended.
~KJkqPWHHngWrY