Nowości

:: Roswell: #304 - Secrets and Lies

 9.11.2010 | alex


Los Angeles, California. Joey, tajemniczy jegomoś, siedzi w samochodzie na wzgórzu z panienką. (wcześniej pojawił się on w pierwszym odcinku, gdy ostrzegał Michaal'a i Max'a, aby Ci nie mieszali się w sprawę z pojazdem kosmicznym, który odnalazł Max w tajemniczym miejscu pod sklepem na stacji benzynowej - to tytułem przypomnienia). Gdy ta wychodzi zapalić papierosa następuje błysk, pojawia się jakaś świecąca postać, a Joey ulega całkowitemu spaleniu, nie naruszając jednak samochodu, ani nawet tapicerki fotela na którym siedział. Policja odnajduje w schowku jego samochodu numer rejestracji pojazdu z Nowego Meksyku, jak się okazuje samochodu Max'a.

Policjant przychodzi do Max'a, aby go przesłuchać. Max jednak nic nie wie, ani nie rozpoznaje denata na zdjęciu pokazanym przez policjanta, ponieważ rzeczywiście nigdy nie widział Joey'a. Rozpoznaje go jednak Michaael, ale mówi o tym tylko Max'owi.

Max rozmawia z Liz na temat tego co się stało. Uważa, że winnym śmierci Joey'a jest "shapeshifter", czyli osoba mogąca przyjmować dowolną postać jak Nasedo. Max postanawia wyruszyć do LA, aby odnaleźć ów osobę, ponieważ teraz tylko ona wie, gdzie jest statek i jak dostać się na planetę kosmitów.

Dziadek Kyle'a, czyli ojciec ex-szeryfa Valentiego jest poważnie chory. W ośrodku dla starszych osób, gdzie przebywa, miał miejsce kolejny "incydent" z Valentim seniorem. Jim Valenti prosi syna, aby ten pojechał zobaczyć o co chodzi.

Jesse daje ponownie Isabel pierścionek zaręczynowy. Isabel przyjmuje go, ale nie może nosić, ponieważ nikt nie wie o jej zaręczynach, a ponadto boi się reakcji rodziców po ostatnich wydarzeniach. Obiecuje jednak, że porozmawia z matką...
Reszta opisu w dziale Odcinki.

Muzyka z odcinka:
Miranda Lee Richards - The Beginner
Grant Lee Phillips - Beautiful Dreamers


Zapraszam do komentowania

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

Remember that French cafe I showed you a few weeks ago? Well this is the shop aonurd the corner I promised I would show you. It is owned and managed a0by the same couple. How cool is it that a husband and wife get to own shops aonurd the corner from each other? What I appreciate about them is that they are knowledgeable about their product. In the cafe, every french cheese can be named and every coffee flavor can be described. It's the same in this quaint shop for the home. Every piece has a story. Whether it is handmade by the owner herself or re-purposed from a local market, every item is unique. I was completely smitten. They kindly let me take these photos to share with you.
~hxEAoGSH

@Agatko - widziałem to zdjęcie - podamy to przy najbliższej okazji.
ALEX_WHITMAN

Katie Heigl wystapila w sesji ze swoja coreczka dla magazynu W :) Zdjecia bardzo ladne, moze wykorzystacie w jakims newsie?
~Agatka

Mi szczególnie podoba się moment, kiedy Max rozmawia z Liz przez telefon, a w samochodzie siedzi obok dziewczyna Joey'a ;)
Też lubię CDN, ale jak trzeba czekać tydzień na kolejny odcinek to czasem przerażające ;)
~KaHa

a ja sie nie zgadzam uwazam ze to byl fajny odcinek
wiola1994

Ciężko mi się to oglądało... Słabe to, słabiuchne... I te farbowane włosy Maxa... ehhh... Końcówka fajna bo jest CDN :)
ALEX_WHITMAN