Nowości

:: The Vampire Diaries Season 2 Episode 7 Masquerade

 29.10.2010 | Olka
Za nami emisja kolejnego odcinka The Vampire Diaries. Wszystkich, którzy jeszcze nie mieli okazji obejrzeć odcinka przestrzegam przed dalszymi spoilerami w następnym akapicie.

SPOILER - Stefan, Damon, Bonnie, Jeremy, Alaric i Caroline opracowują plan zabicia Katherine podczas balu maskowego w rezydencji Lockwoodów. Po powrocie Jenny ze szpitala Alaric opiekuje się nią oraz Eleną na wypadek, gdyby Katherine chciała znów skrzywdzić którąś z nich. Na balu Katherine grozi Stefanowy zabiciem kolejnych przypadkowych osób, jeśli ten nie odda jej księżycowego kamienia. W międzyczasie Mattowi nie udaje się sprowokować Tylora by go zabił (jak poleciła mu Katherine). Tylor nieszczęśliwie jednak wyzwala klątwę, która budzi w nim wilkołaka. Świadkiem zdarzenia jest Caroline, która pomaga ukryć prawdę o śmierci dziewczyny. Stefan i Damon próbują zabić Katherine, jednakże ta dzięki czarownicy Lucy sprawiła, że jakakolwiek zadana jej krzywda jest odwzorowana na Elenie. Kiedy Lucy dowiaduje się, że Bonnie jest jej kuzynką zdejmuje czar z Eleny i obezwładnia Katherine. Ostatecznie Damon postanawia uwięzić Katherine w grobowcu, w którym poprzednim razem zapieczętowano grupę wampirów. Elena prosi Stefana o trochę czasu by ochłonąć po ostatnich wydarzeniach. Kiedy opuszcza bal zostaje obezwładniona przez nieznanego mężczyznę - KONIEC SPOILERÓW

Przy okazji premiery tego odcinka odsyłam was na betę, gdzie pojawiła się biografia Paula Wesley'a, czyli Pawła Wasilewskiego. Znajdziecie tam również link do wywiadu, którego aktor udzielił dla portalu onet.pl w języku polskim. Natomiast na forum znajdziecie zapowiedź do kolejnego odcinka Rose. Zapraszamy do komentowania na stronie lub dyskusji na forum.

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

Hello .. I've come to say thank you for the hug you left me - it was lovely, thanks :-DI will now have to go off and google Clothkits - it's ringing a bell, but not one with 'pirsucet' if you know what I mean.:-) x
~igX8tpAgIW

Beauty_Has_Come: to zobacz jak najszybciej, bo naprawdę warto. :D
neff

Jeszcze nie widziałam nowego odcinka :P
Beauty_Has_Come

Świetny odcinek!!!!
ALEX_WHITMAN

Tak, już poprawiam :)
Olka

A czy nie powinno byc Tyler nie Taylor? Pozdrawiam .
~mm

Ostatnia scena z Katherine i Damonem bardzo mi się podobała. W ogóle muszę przyznać, że wydarzenia z tego odcinka mnie zaskoczyły. Resztę wrażeń zamieściłam na forum :)
Olka

To chyba jak na razie jeden z moich ulubionych tej serii ;) Dużo się dzieje, ciekawe zakończenie. Oby tak dalej ;)
~KaHa

Neff, napisz wiadomość do {o}, np. przez forum. On jest specjalistą od spraw technicznych i na każde moje zgłoszenia w tej sprawie odpowiadał. Na pewno sprawdzi dlaczego wystąpił problem i podpowie rozwiązanie.

Dziewczyny, dziękuję za odzew w nowym temacie! Zastanawiałam się którą parę wolą Roswellianie, a tu już 3 odpowiedzi. Super! :) Oby tak dalej - jeśli macie jakieś propozycje nowych tematów o tVD nie wahajcie się zakładać ! :)
Beauty_Has_Come

Mam mały problem avatarem. Rozmiar jest w porządku, bo niecałe 60x60, mniejszy niż 15 kB. Nie wiecie, dlaczego nie chce się wyświetlić?
neff

Odcinek już widziałam i powiem tylko tyle, że jest świetny. Druga seria podoba mi się nieco bardziej, niż pierwsza. Chyba głównie dlatego, że zaczęło się więcej dziać, a do Mystic Falls wkroczyła Katherine, którą pewnie jeszcze nieraz w serialu zobaczymy, pomimo minionych wydarzeń (mam na myśli najnowszy odcinek).
Apropo forum - właśnie się tam wybieram. ^^ Zagłosuję.
Chciałam jeszcze zwrócić uwagę, że w opisie znalazłam dwa małe błędy - imię chłopaka to Tyler, a nie Taylor, a bal odbył się w rezydencji Lockwoodów. ;-)
neff

Delena czy Stelena? I dlaczego? Zagłosujcie w sondzie na forum :) http://forum.roswell.pl/viewtopic.php?f=30&t=2297
Beauty_Has_Come