Nowo¶ci

:: The Vampire Diaries i Fringe zadomowiły się u nas na dobre

 25.10.2010 | Olka
Tak jak wspominali¶my nadszedł czas doł±czyć Fringe i Vampire Diaries oficjalnie do głównego serialowego nurtu naszej strony. Zmiany co do zawarto¶ci strony zauważycie na becie. Od dzi¶ sukcesywnie będę uzupełniać informacje na temat odcinków, aktorów i bohaterów. Już teraz możecie poczytać parę słów na temat kariery Niny Dobrev, czyli serialowej Eleny/Katherine.

Zapraszamy również na forum, gdzie utworzyli¶my działy, które pozwol± wam komentować najnowsze odcinki i dzielić się przemy¶leniami na temat obu seriali. Chciałabym tu skorzystać z okazji i podziękować Beauty_Has_Come, która wykazywała się dużym zapałem w promowaniu VD, dlatego też postanowili¶my uczynić j± moderatorem na forum w dziale po¶więconemu temu serialowil.

Jednocze¶nie chciałam zaapelować do wszystkich, którzy pasjonuj± się którym¶ z wspomnianych seriali o zgłaszanie się, je¶li zechcieliby¶cie pomóc nam w poszerzaniu zawarto¶ci strony. Obecnie potrzebujemy chętnych, którzy mogliby stre¶cić odcinki, napisać biografię aktorów b±dĽ opisać bohaterów w serialu. Chcieliby¶my mieć na stronie jak najbardziej obszerne info. Nie musi to być ujęte w waszych słowach, może być to zestawienie z różnych Ľródeł, pod warunkiem, że te Ľródła wymienicie. Zachęcam to zajrzenie na betę, która podsunie wam format w jakim publikujemy tre¶ci w kategoriach: odcinki, aktorzy, bohaterowie.

Nie ukrywam, że najbardziej pomocnych czeka nie tylko wdzięczno¶ć z naszej strony, ale także prezent niespodzianka :)

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

Rf3wnież czekam na "Suits".Z reguły nie znoszę preaodurcli. Oglądam wyłącznie seriale z tzw. ciągłą fabułą, ale ten... wybija się na tle innych, ma dobrze obsadzone role, a i gra aktorska stoi - moim zdaniem - na przyzwoitym poziomie (Donna momentami kradnie całe "show" dla siebie dzięki swojemu niezaprzeczalnemu urokowi osobistemu ;-)). Potrafi zaciekawić i wciągnąć widza do swojego świata, mimo iż większość z nas nie jest pewnie związana w jakikolwiek sposf3b z prawem, nie rozumie go, zaś niektf3rych najprawdopodobniej takie tematy po prostu nudzą.Polecam każdemu jeśli jeszcze ktoś nie oglądał.Pozdrawiam.P.S.: Jest to mf3j pierwszy komentarz na "Serialowej". Przeglądam ją od jakiegoś czasu, ale dopiero teraz postanowiłem się trochę "poudzielać".
~GhVILREXS

Rf3wnież czekam na "Suits".Z reguły nie znoszę plcreduraoi. Oglądam wyłącznie seriale z tzw. ciągłą fabułą, ale ten... wybija się na tle innych, ma dobrze obsadzone role, a i gra aktorska stoi - moim zdaniem - na przyzwoitym poziomie (Donna momentami kradnie całe "show" dla siebie dzięki swojemu niezaprzeczalnemu urokowi osobistemu ;-)). Potrafi zaciekawić i wciągnąć widza do swojego świata, mimo iż większość z nas nie jest pewnie związana w jakikolwiek sposf3b z prawem, nie rozumie go, zaś niektf3rych najprawdopodobniej takie tematy po prostu nudzą.Polecam każdemu jeśli jeszcze ktoś nie oglądał.Pozdrawiam.P.S.: Jest to mf3j pierwszy komentarz na "Serialowej". Przeglądam ją od jakiegoś czasu, ale dopiero teraz postanowiłem się trochę "poudzielać".
~gQuH8y3K94

pisze:Oczywiscie bez linkow nie da sie wwzypocjonoyac strony. Ale dzieki linkom znacznie latwiej wwzypocjonoyac dobrze skonstruowana strone, niz taka gdzie autor nie mial pojecia o SEO. A latwiejsze pozycjonowanie = mniejsze koszty = wiecej pieniedzy w kieszeni.Poza tym, ja lubie miec swiadomosc ze oddalem dobry serwis wiem, ze nie kazdy zwraca uwage na jakosc swojej pracy (niestety!), ale dla mnie jakosc to podstawa. Czulbym sie po prostu zle ze swiadomoscia, ze oddalem serwis, ktory mogl byc znacznie lepiej dopracowany.
~TbRlhCZOTtoAJ

Widzę, że mamy paru nowych użytkowników forum, parę dziewczyn się zarejestrowało - nie bójcie się napisać! :) Nie ma znaczenia czy lubicie tego a tego bohatera i czy odcinek był super czy do kitu - ważne, żeby podyskutować :)
Beauty_Has_Come

¦wietnie, że powstało już forum, na którym możemy porozmawiać o VD. :D Oczywi¶cie zaraz tam zajrzę i w miarę możliwo¶ci postaram się je trochę rozreklamować. :-)
neff

I korzystaj±c z okazji zapraszam wszystkich sympatyków VD do nowego pokoiku na forum. I do dyskusji o odcinkach, bohaterach itp :)
Beauty_Has_Come

Dziękuję za wyróżnienie :)
Beauty_Has_Come

Ładnie to ujęła¶ :)
ALEX_WHITMAN