Nowości

:: Roswell: #303 - Significant Others

 25.10.2010 | alex


Isabel i Jesse znowu namiętnie się całują. Wymieniają się spojrzeniami na ulicy, spotykają się w kinie, jednak na razie wszystko robią w tajemnicy przed resztą świata. Po wyjściu z kina emocjonują romansem jaki obejrzeli...

Isabel przy pomocy swoich mocy postanawia sprawdzić jakie są plany Jesse'go w stosunku do niej. Okazuje się, że Jesse chce poślubić Isabel, co u dziewczyny początkowo wywołuje radość, a potem strach. Oświadczyny mają nastąpić we Francji, a jak się potem okaże jedynie we francuskiej scenerii.

Do Isabel przychodzi Alex, jej były chłopak, który zginął z rąk Tess w upozorowanym wypadku samochodowym. Jako duch, Alex chce pomóc Isabel.

Liz jest w konflikcie z ojcem. Kłócą się nawet w pracy (w barze). Zaradzić temu chce Maria, która wszystko obserwuje.

Alex i Isabel rozmawiają na temat pierwszej wielkiej miłości Isabel.

Michael przychodzi do Marii po nocnej służbie. Jest przemęczony i nie pamięta nawet o randce, na którą umówił się z Marią.

Isabel pyta się Marii, czy wyszłaby za Michaela. Chce wiedzieć ile powinna znać chłopaka, by za niego wyjść.

Isabel idzie do pracy do Jesse'go pod pretekstem lunch'u, który przynisła ojcu. Sprytnym wybiegiem spławia ojca i zostaje sam na sam z Jesse'm. Wszystko obserwuje Alex-duch. Zakochana para znowu rozmawia o przyszłości. Jesse nie chce ukrywać ich miłości. Alex próbuje przekonać Isabel do związku z Jesse'm, ale dziewczyna boi się, żeby nie skończyło się to tak jak z Alex'em, który został zabity przez kosmitę. Oboje obserwują Jesse'go, który idzie do jubilera po pierścionek..., przypuszczalnie zaręczynowy.

Również Max i Liz potajemnie się spotykają i rozmawiają o przyszłości. Liz chce uciec z Roswell razem z Max'em, ponieważ nie wyobraża sobie życia bez niego.

Rodzice Liz kłócą się. matka chce, aby ojciec nieco odpuścił i nie traktował ch córki jak kryminalistki. Całe zdarzenie obserwuje Liz.


Reszta opisu w dziale Odcinki.

Muzyka z odcinka:
Emer Kenny - Dance Until Dawn
Adam Schmitt - Second Story
Emer Kenny - Shattered
Shawn Colvin - I'd Say I'm Sorry Now
Eagle-Eye Cherry - Crashing Down
Evan Olson - Not What I Wanted
Remy Zero - Perfect Memory


Zapraszam do komentowania

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

a ja sie z wami nie zgadzam uwazam ze odcine jest fajny
wiola1994

Tylko ze względu na obecność Alexa obejrzałem spokojnie ten odcinek :) Ale lepszy niż drugi :P
ALEX_WHITMAN

zgadzam się z poniższym komentarzem. Poza tym Alex jako duch jakoś mi już nie pasuje do tej odpicowanej Isabel, chociaż z drugiej strony... niby nie żyje, a w 3 serii zaznaczył jednak swoją obecność :)
katemusic

Jakoś zawsze uważałam ten odcinek za miałki. Nic się tu ciekawego nie dzieje.
Olka