Nowości

:: Grey's Anatomy oczami Supernatural

 18.10.2010 | alex
Jak wiecie obiecałem, że na "tapecie" pojawi się u nas serial Supernatural. W USA zaczęła się szósta seria, a obecnie wyemitowano 4 odcinki. Jak dobrze pójdzie to w przyszłym tygodniu będę już na bieżąco. Na razie jestem na drugiej połowie piątego sezonu i nie chcę natknąć się na spoilery. Tyle w kwestii wyjaśnienia. Wracając do głównego wątku.
W ósmym odcinku piątej serii po raz kolejny pojawił się Trickster - półbożek, który potrafił tworzyć świat iluzji, żartowniś ze specyficznym rodzajem humoru (później wyszło, że to nie on, ale to nieważne w tym momencie). Tak więc Trickster zwabił braci w pułapkę i umieścił ich m.in w sitcomie oraz w serialu medycznym Mr. Sexy. Ten serial jest bardzo śmieszną (jak dla mnie) parodią Grey's Anatomy. Są wstawki z "seriously", a Mr. Sexy to połączenie Dereka z Erikiem, gdzieś tam przewija się Izzie z martwym Danny'm oraz Cristina Wang i Ellen (Meredith). Oczywiście akcja serialu w serialu toczy się w Seattle Mercy Hospital :)

A poniżej, gdybyście chcieli obejrzeć tylko ten urywek:


Dodaj komentarz


Wasze komentarze

That's more than seslbine! That's a great post!
~KM3HUnXTQl

magda pisze:Ciekawe :) Też przyłapałam się na tym, że myślę ogf3lnikowo i powierzchownie. W mojej głowie pawjzierją się cele tak ogromne i tak niebosiężne, że czasem sama uśmiecham się z niedowierzaniem na myśl o ich spełnieniu. Dlatego też ostatnio dużo piszę. W moim osobistym dzienniku. I zapisuję tam każdą myśl, krok po kroku, żeby nic mi nie umknęło. Prowadzę dialog ze sobą za pomocą kartki i długopisu. Czasem piszę też do siebie listy. Tak jakbym była szefem i pracownikiem firmy jednocześnie :) Niektf3rzy mf3wią, że rozmawianie ze sobą na głos skutkuje tak samo. Ale jakoś nigdy nie potrafiłam się przemf3c :) Pozdrawiam :)
~GigA6mcuXeP

Conspiracies are resurrecting all over the place these days one of the pub conntrsaeiovs I had last night revolved around the JFK assassination! It came up in relation to Princess Diana's death, but the guys knew all about the Grassy Knoll, etc.Entertainment, software and home pizza delivery America's core strengths!
~wfdiWffusDfU

Alex! Uwielbiam cię za to, że nam pokazałeś tę parodię! Jest świetna.
~akkkak

Jak Bód da to w tym tygodniu :)
ALEX_WHITMAN

A kiedy o bodaj najbliżej do Roswell się mającym Vampire Diaries? :)
Beauty_Has_Come