Nowości

:: Czy Life Unexpected przetrwa?

 17.10.2010 | Olka
Stacja The CW zamówiła dwa dodatkowe scenariusze dla 2. serii Life Unexpected. Przypomnijmy, że serial przed sezonem otrzymał zamówienie na 13 odcinków. Teraz ich łączna liczba została zwiększona do 15. Czyżby oznaczało, że na tylu odcinkach zakończy się 2. sezon? Wiele na to wskazuje...

Z czterech seriali The CW, które nie mają zamówionego pełnego sezonu najlepiej wygląda pozycja Nikity i Hellcats. Skoro LU otrzymało zamówienie na tylko dwa dodatkowe scenariusze (a nie na pełny sezon - 22 odcinki), prawdopodobnie oznacza to, że nowa pozycja stacji - Danni Lovinski szykowana na midseason, w ramówce zastąpi właśnie Life Unexpected.

źródło: Hatak.pl

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

Eamon: I thought that at first, too, but I think "snach" is seupospd to represent the pronunciation. Note the square brackets, and note that in the other ad, the word "jerk" in the title is accompanied by "[jurk]" in the fake dictionary entry (because, apparently, their typesetter couldn't find a schwa), just as "snatch" here is accompanied by "[snach]".
~92ptSNkxUwPG

Cześć. Jesteś wykształconym człowiekiem co nie ulega wątpliwości, lecz nie bądz piynzropem dupkiem ktf3remu sie wydaje że wszystko wie. Nie jest tak do końca jak Ty piszesz. Pozdrawiam Dawid G.
~DaBHbrGyuYISISWli

obejrzalam pierwszy i piąty :D 5ty tylko dlatego, ze mialam wolne w poniedziałek i kompletnie nie było co do roboty. raczej się do kolejnych nie przymierzam
Olka

Oglądasz? Bo niby pierwszy odcinek fajny, ale coś mi nie pasowało.
ALEX_WHITMAN

A faktycznie, nie poznałam :D
Olka

Tasha znalazla sobie fuchę gra w serialu "Lost girl"
ALEX_WHITMAN

Oby nie zrzucili, ale niestety chyba wszystko na to wskazuje.
ALEX_WHITMAN