Nowości

:: Katherine, Majandra i Brendan

 30.9.2010 | alex
Mam kilka ciekawych newsów o aktorach z Roswell.

Katherine Heigl wystąpi w filmie Life as we know it (po polsku Oh życie).

Dwoje singli, dowiaduje się że ich wspólni przyjaciele zginęli w wypadku samochodowym. Na dodatek w testamencie wyznaczyli ich jako opiekunów swojej córki. - jednym z singli jest Holly Berenson, która gra Katherine.
Premiera na świecie 8 października, a w Polsce (bo to inny świat) 3 grudnia.
I na dodatek w filmie bohaterkę Jennę zagra Majandra Delfina!

Z kolei Brenda Fehr ponownie zostanie ojcem, prawdopodobnie już w styczniu, ponieważ jego żona Jennifer jest w ciąży. Na dodatek 25 września ruszą zdjęcia do nowego filmu w którym zagra. Tytuł Never Tell A Lie.

Diane Farr (serialowa matka Marii) wystąpi w Grey's Anatomy. Będzie miała chorobę Huntingtona, będzie się nią opiekować Meredith Greys (seriously?!).

I taki mały "smaczek na koniec". W czasie wywiadu z Shiri Appleby dotyczącego drugiego sezonu Life Unexpected, prowadząca go dziennikarka Louis Peitzman spytała Shiri:
are Max and Liz still happily married?. Na dodatek Shiri przyznała, że zaproponowała ściągnięcie Jasona Behra do serialu :)

Na dodatek podaję linki do Twitterów naszych bohaterów:
http://twitter.com/Colin_Hanks
http://twitter.com/shiriappleby
http://twitter.com/majandrad

Za informacje dziękuję Beauty_Has_Come oraz Elizabeth.O nowych serialach napiszę w weekend. Muszę obejrzeć nowe odcinki LU, pierwszy odcinek III sezonu Roswell itd.

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

Forzie Divine - Shiri and Emmanuel Congratulations, i feel like i was in the wedding,the Pics are giuoogrs,the setting is Perfect the affection you guys have for each other can be potrayed by yr looks in the Pictures, God bless you two and yr family, Again best of Luck and Happy New Year.
~8TBRvKNGpt

”We’re like a cult—but with betetr Kool-Aid.” Offensive? Naaaah! Love getting your blogs, enjoy enjoy, XXX Jane I’m off to Sarasota tomorrow, and have it in mind that I may go home via Tennessee if it’s not TOO far outof the way, to see the art museum you recommended.
~FPRdDtxQiFMdG

super narescie cos
wiola1994

no wreszcie coś Roswelliańskiego :) super, że Majandra gdzieś zagra i w dodatku z Kejt!
ela12

Alex daje Ci tutaj dwa linki o Katie - dosc gwiazdorskie, ze tak powiem - bo nie mogę Ci ich wyslac na poczte ;/ zrob z nich newsa czy co tam chcesz :)

www.lansik.pl/20531/przekazala-milion-dolarow-na-pomoc-psom/

www.pudelek.pl/artykul/27554/najlepiej_zarabiajace_kobiety_telewizji_ranking/
~Agatka

Moja wina, moja wina... Pisałem w pracy w spartańskich warunkach :P
ALEX_WHITMAN

Dodam jeszcze, że to miło wejść na stronę i zobaczyć... nowe komentarze :D W końcu news o aktorach z Roswell, więc komentować bez marudzenia :D
Beauty_Has_Come

Cytując Shiri (w związku z ewentualną obecnością Jasona w LU): '" I think it would probably freak Kris [Polaha] out, because maybe I have more chemistry with Jason than I do with him."

Oj, była chemia, była :D
Beauty_Has_Come

Elizabeth... to ci się udało :D
Olka

Jason w Life Unexpected? Kiedy? Gdzie? Zapłacę producentom, żeby się to spełniło! :D
Olka

Fehr potwierdza swoją męskość płodząc drugie dziecko,a Alex mimo to przerabia go na "Brende" lol .
Elizabeth

Super, coś nowego prawie u każdego :D
Beauty_Has_Come