Nowości

:: Roswell: #220 - Off the Menu

 11.9.2010 | alex


Podczas eksperymentu przeprowadzanego przez Brody'iego coś się psuje i chłopak ma dojście do wspomnień Lereka. Szukając prawdy i chcąc odpowiedzi na pytanie "kim jest naprawdę" przetrzymuje Maxa, Tess, Marię, jej matkę i Seana w UFO Centrum.

Brody/Lerek mówi Maxowi (na którego mówi Zan), że był zakochany w Avie (Tess) i opisuje dzień, w którym dwójka się poznała.

Valenti uzbraja Liz w małą kamerę i pozwala jej pójść zanieść jedzenie Brody'iemu i zakładnikom. Brody jest jednak bardzo podejrzliwy i postanawia zatrzymać Liz jako zakładniczkę.

Sean próbują zachować się jak bohater, jednak zostaje ranny i postanawia wykorzystać sytuację, aby zaprosić Liz na randkę.

Michael i Isabel dostają się do Centrum UFO i udaje im się wyłączyć metalowe drzwi, akurat w momencie, kiedy policjanci, gotowi zabić wszystko co się rusza, wbiegają do środka odgradzając ich od Brody'iego i jego zakładników.

Max ulecza Brody'iego, a Tess sprawia, że Amy DeLuca zapomina o wszystkim co się wydarzyło. Liz prosi Seana, żeby nic nikomu nie mówił, a wtedy w zamian za to ona pójdzie z nim na randkę.

Później tego wieczoru Max przychodzi do Tess i mówi jej, że kiedy uleczał Brody'iego miał różne wizje i, że pamięta ją, i że ją kocha...

Opis z działu Odcinki.

Muzyka z odcinka:
Uncle Kracker – "Follow Me"

UWAGA - jutro ostatni odcinek II serii.

Zapraszamy do komentowania

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

No strasznie mi się podobała gra Brody'ego-Lareka :)
ALEX_WHITMAN

ta bardzo najgorsza jest scena koncowa jak max mowi tess ze ja kocha wogule max w 2 sezonie jest taki glupi nie lubie go w tym sezonie
wiola1994

ten odcinek jest mega! :)
~ela12