Nowości

:: Roswell: #218 - It's too Late and It's too Bad

 8.8.2010 | alex
Przepraszam za poślizgi czasowe, ale w weekendy przestałem bywać w domu :P
Kontynuujemy pokaz. Kolejny odcinek It's too Late and It's too BadLiz nie poddaje się w swojej walce o odkrycie prawdy o śmierci Alexa. Zraża do siebie wszystkich, nawet Marię.

Tymczasem DeLuca walczy z redaktorką szkolnej książki rocznej o stronę upamiętniającą Alexa i z Liz, która miała pomóc w jej zrobieniu.

Liz dzwoni do Szwecji i dowiaduje się, że rodzina, u której mieszkał Alex nie istnieje. Prosi więc Seana, aby pomógł jej włamać do szkoły. Zostają jednak złapani. Szeryf wypuszcza dziewczynę znając dobrze jej rodziców.

Liz znajduje szkolnego geniusza komputerowego i pyta go o kod, który dał jej dostawca jedzenia. Włamuje się także do komputera Alexa i znajduje na nim tekst: "Leanna nie jest Leanną" (Leanna to dziewczyna, z którą podobno był w Szwecji). Max mówi Isabel, że nie może iść na studia.(Isabel, ze względu na swoje wyniki w nauce pozwolono wcześniej ukończyć szkołę średnią).

Liz postanawia jechać do Szwecji. Po drodze na lotnisko spotyka Maxa, który próbuje ją powstrzymać. Mówi jej, że jeśli pojedzie to koniec z ich przyjaźnią. Liz stwierdza, że widocznie jest to cena, którą musi zapłacić za poznanie prawdy i wsiada do taxówki.

Michael wyznaje Marii miłość.

Tess pociesza Max, który czuje, że wszyscy go opuścili, i dwójka przesypia się z sobą.

Opis z działu Odcinki.

Muzyka z odcinka:
Pancho's Lament – "Perfect Place"
Jim White - "Handcuffed To A Fence In Mississippi"
Shawn Colvin – "Bonefields"
Paddy Casey – "Whatever Gets You True"
Fisher – "I Will Love You"

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

Hi Liz. Great deal on the sandals. Guess I will have to run into Target today!! I don't know how I messid your previous post on camping, but I wanted to comment. I do the same things you do, in preparation for a camping trip. I will be doing that in the next week as well...cooking and freezing. It does make a huge difference!! That shower thing is awesome! I am going to go show my husband right now! We camp in a motor home, but where we are going this time, there are no hookups. So we really have to conserve our water. I am super interested in this shower. I hate public showers too. I would rather take a spit bath than use one!! Have fun, and now I am craving spaghetti and meatballs!!!
~SmoR1Sp7

When you think about it, that's got to be the right anewrs.
~Y0aMeA1Qx

no zgadzam sie z toba ela12
wiola1994

ojjj tak, to było straszne jak Max przespał się z Tess - miałam ochotę ich obydwoje zabić, choć najbardziej to na Maxa byłam wściekła - Tess to straszna manipulantka przecież
~ela12

na dodatek zabila alexa
wiola1994

idiota z tego maxa liz jest fajniejsza i ladniejsza od tess od samego poczatku jej nie lubilam
wiola1994

no właśnie jak max mógł przespać się z tess??
~Liz

jak max mogl sie przespac z tess widac ze mu na liz wcale nie zalezy
wiola1994

kinia - masz rację, {o} sprawdzał coś i wyskakiwał strona nazwa.pl.
ALEX_WHITMAN

Ja tam nie mam sieci przez większość czasu, więc przegapiłąm roswell.pl offline
Olka

wczoraj tez nie moglam wejsc na strone zupelnie co innego sie wyswietlalo,ze domena na sprzedaz.
~kinia55

Może lepiej by było "Dwójka spędza ze sobą noc"? ;)
justynka__

Dwójka ma w sobie tyle uroku :P
Miałem wczoraj problemy z wejściem na stronę. a Ty?
ALEX_WHITMAN

Dwójka przesypia się ze sobą? A może przesala? ;) A tak BTW to pamiętam, jakie wrażenie zrobiła na mnie muzyka towarzysząca ostatniej scenie odcinka. Niesamowity klimat. Łzy ciekly mi po policzkach bezustannie.
Olka