Nowości

:: Roswell: #214 - How the Other Half Live

 19.6.2010 | alex


Kiedy Max, Liz, Tess i Isabel siedzą w Crashdown przychodzi do nich Brody mówiąc dokładnie co to jest "gendarium". A więc jest to substancja stworzona, aby zmniejszyć różnice w budowie DNA ludzi i obcych. Opanowane są niegroźne, ale w ekosystemie będą robić jedyną rzecz jaką znają - infekować ludzki organizm. Nie mogą jednak infekować byle kogo - musi to być ktoś ze specjalnym materiałem genetycznym. Prawdopodobnie właśnie taki ma Laurie. Kiedy "gendarium" zarazi już odpowiednią osobę rozprzestrzenia się bez ograniczeń. Substancja jest podzielona na królową i zwykłe kryształy.

Szukając kryształów w lesie Kyle i Alex znajdują ich gniazdo i zostają w nim uwięzieni. Liz, Max i Tess próbują ich ratować. W międzyczasie Kyle i Alex odkrywają, że kryształy umierają bez tlenu.

Grant Sorenson, którego kontroluje królowa "gendarium", porywa Isabel. W końcu Grant wypuszcza dziewczynę w chwilach, gdy może kontrolować swoje ciało. Isabel dzwoni od razu do szeryfa, aby ostrzec go, że Sorenson jedzie do posiadłości Laurie Dupree. Valenti prosi o pomoc Agentkę Duff.

Tymczasem Michael i Maria są w domu Laurie. Guerin przekonuje dziewczynę, że nie powinna się poddawać i wziąć od życia to co jej się należy. Przy obiedzie Michael odkrywa, że służąca została zabita. Chwilę później sam zostaje postrzelony przez Granta. Niedługo potem na miejscu zjawia się Valenti i Duff. Agentce udaje się postrzelić Granta. Z martwego ciała mężczyzny wychodzi królowa "gendarium" (duży kryształ z "nogami") próbując zaatakować Laurie. Michael jednak używa swoich mocy, aby wyssać z pomieszczenia, gdzie znajduje się substancja, całe powietrze co zabija "gendarium" wszędzie - wypuszczając także Kyle i Alexa z gniazda.

Michael zastanawia się czy nie wziąć Laurie do siebie do domu, ponieważ jest ona w pewnym sensie jego rodzinę. Stwierdza jednak, że dziewczyna potrzebuje teraz spokoju. W końcu odcinka widzimy jak Michael stawia na swojej szafce zdjęcie Laurie.


Opis z działu Odcinki.

Muzyka z odcinka:
Stereophonics – "Lying In The Sun"
Jill Phillips – "Everything"Dodaj komentarz


Wasze komentarze

Laurie you are so beautiful. It alwyas excites me to see that young ladies can dare to impress naturally. I am glad that you found the other half of your heart that makes it flutter extra hard. I wish I lived closer so i could of seen all of you kids grow up. Your mom and dad did a good job! Love Aunt Wendy
~Qsi0Owz8tDa

Latająca meduza rulez! :P
~{o}

No tez to uwielbiam. Pamiętam jak był serwis roswell.na.nu z mp3 z serialu - takie zgrane na żywca :)
ALEX_WHITMAN

Ja tez uwielbiam jak śpiewają wgl ich sceny razem są super. ;))
mwolf

Uwielbiam jak Alex i Kyle spiewaja ;)
ta scena mnie powala.
~kinia55

rozmowa M&M przy stole - ach jak ja uwielbiam te ich pogawędki :)
katemusic

rozmowa M&M przy stole - ach jak ja uwielbiam te ich pogawędki :)
katemusic

Jak zwykle fajny odcinek z tetralogii Gandarium :D
Sceny Kyle'a i Aleksa w jaskini - zabawne :)
Beauty_Has_Come